Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazetecilerden fuara tam destek

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ile Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret etti

Giriş Tarihi: 11.9.2013
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Köse- oğlu, Mahmut Ruhi Alpagot, Halil Bülbül ve Süleyman Ersan ile birlikte Antalya Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret etti. AGC Başkanı Mevlüt Yeni, Yönetim Kurulu Üyeleri Şennur Erdoğan ve İdris Taş'ın bulunduğu ziyarette, Ali Çandır, Borsa'nın her türlü çalışmasına destek veren Antalya basınına teşekkür etti. 19-22 Eylül'de EXPO Center'da düzenlenecek 4. Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı hakkında AGC yönetimine bilgi veren Çandır, ücretsiz gezilebilecek fuarın yöresel ürünler projesinin bir parçası olduğunu kaydetti. Akademik olarak fuarı desteklediklerini, Akdeniz Üniversitesi ile Coğrafi İşaret Semineri gerçekleştirdiklerini anlatan Çandır, Türkiye'de Uluslararası Coğrafi İşaretler Ağı kurma hedefinde olduklarını bildirdi.

HERKES BU FUARI GÖRMELİ

AGC Başkanı Mevlüt Yeni, ATB öncülüğünde başlatılan Yöresel Ürünler Fuarı'na gazetecilerin sahip çıktığını söyledi. Piyasada "her şey Çin malı" gibi bir algı oluştuğunu, fuarın bu algıyı yıktığını kaydeden Yeni, "Bu fuar yöresel ürünlerimizin varlığını hatırlatan bir fuardır" dedi. "Herkes bu fuarı görmeli" diyen Yeni, "Kendi kaderine terk ettiğimiz, unuttuğumuz değerlerimizi EXPO Center'de görme imkanımız olacak" diye konuştu. Görüşmede, önümüzdeki yıllarda Antalyalı gazetecilerin çektiği yöresel ürünler fotoğraflarının yer alacağı "Fotoğraflarla yöresel ürünler" sergisi açılması için görüş birliğine varıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazetecilerden fuara tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN