Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küreci hizmet zengini belde

Küreci Belediye Başkanı Mehmet Karakaya, hizmet kervanının aksamadan yoluna devam etmesi için büyük gayret gösterdiklerini söyledi

Giriş Tarihi: 26.11.2013
Hatay'ın Küreci beldesinde belediye hizmetlerinin aksamadan yürümesi için tüm çalışanlarla birlikte büyük gayret sarf ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Karakaya, "Halkımıza ve özellikle gençlerimize hizmetin en iyisini götürmenin telaşı içinde olduk. Çalışmalarımız aksamadan devam etmektedir. Önemli olan halkımızın rahat etmesidir" dedi.

HERKESİ DAVET ETTİ

Fatih Mahallesi'nde gençlerin sportif faaliyetlerini yürütmeleri için spor alanı bulunmadığını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Karakaya, "Bu sorunu ortadan kaldırmak ve gençlerimizi kahve köşelerinden kurtarmak için kolları sıvadık. Bir adet tenis sahası ve iki adet voleybol sahası inşaatına başladık. Bu tesisler bittiğinde gençlerimizi buraya davet edeceğiz" diye konuştu.

HİZMET YARIŞI

Başkan Mehmet Karakaya, belediyenin halkın her türlü ihtiyacına cevap verecek bir kurum olduğunu ve belediye imkanlarının bu yönde kullanılması gerektiğini vurgulayarak, "Bizim görev anlayışımız içerisinde hiç ayırım yapmadan herkese hizmet etmektir. Tek arzumuz sorunlarından arınmış bir Küreci'yi içinde yaşayanlara sunabilmektir. Bunu başarmak için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küreci hizmet zengini belde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN