Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayırseverler için 5. kitap çalışması

Giriş Tarihi: 6.12.2013

Antalya'da hayırseverlerin eğitime katkı için yaptırdığı okulların hikayelerinin fotoğrafları ile birlikte yer aldığı kitabın 5'incisi için start verildi

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, hayırseverlerin yaptırdığı okulların hikayesini fotoğrafları ile birlikte kitap haline getirmeye devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlatılan 'Hayırda Yarışanlar 5' adlı kitabının startı Korkuteli ilçesinde verildi.

ROPÖRTAJ YAPILDI

Korkuteli'de Nazlı-İrfan Önal İmam Hatip Lisesi'ni yaptıran hayırsever Nazlı Önal ile kitapta yer alacak röportaj yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi Öğretmeni Pınar Meral Çelikin ve Fatma Zeynep Şeran, hayırsever Nazlı Önal ile görüşerek röportajı gerçekleştirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, hayırseverlere gönül borçları ve minnet duygularını kitapla anlatmaya çalıştıklarını belirtti. Şu ana kadar 4 kitabın hazırlandığını söyleyen Gülay, 5'inci kitap için çalışmalara başlandığını kaydetti. Gülay, hayırseverlerin, fedakarlıkları ile genç nesillere örnek olduklarını vurguladı.

İLK ÇALIŞMA KORKUTELİ'DE
İlk ropörtaj Korkuteli'de Nazlı-İrfan Önal İmam Hatip Lisesi'ni yaptıran hayırsever Nazlı Önal ile yapıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayırseverler için 5. kitap çalışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN