Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP'de toplu istifa

Antalya'nın Kumluca ilçesinde MHP İlçe Başkanı Hacer Özer başta olmak üzere partinin Yönetimi ve Belediye Meclis Üyeleri görevlerinden ayrıldıklarını açıkladı

Giriş Tarihi: 10.12.2013
Antalya'nın Kumluca ilçesinde MHP İlçe Teşkilatı toplu istifa etti. İlçe Başkanı Hacer Özer başta olmak üzere, İlçe Yönetimi ve Belediye Meclis Üyeleri Halit Barut, Halil Dinçer, Süleyman İlhan ve Ömer Kurşunlu'da görevlerinden istifa ettiklerini bildirdi.

YILMADAN ÇALIŞTIM
İstifalar için düzenlenen basın toplantısında konuşan İlçe Başkanı Özer, "2011 yılı Ocak ayından itibaren yürütmekte olduğum Kumluca İlçe Başkanlığı görevinde acı tatlı günlerimiz oldu. Bu ulvi görevi üstlendiğimden itibaren hep dik durmayı kendime görev edindim. Zaman zaman bayan ilçe başkanı olmanın zorluklarını yaşadım. Ancak yılmadım" dedi.

GÖREVİNDEN AYRILDI
İçinde bulunduğu şartlar doğrultusunda yapılmakta olan siyasetin karakterine ve ilkelerine uymadığını belirten Özer, "8 Aralık 2013 günü İstanbul Sinan Erdem Spor Salonunda MHP 3. Etap Aday Tanıtım Toplantısında MHP Kumluca Belediye Başkan adayı olarak Bayram Torunoğlu ismi gösterilmiştir. Kendisine başarılar dilerim. Önümüzdeki seçimlerde partimizin rahat çalışması için partimizin önünü açmak adına bu tarih itibariyle MHP Kumluca İlçe Başkanlığından istifa ediyorum" diye konuştu. Özer, Yönetim Kurulu üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri partilerinden değil, görevlerinden istifa ettiklerini vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'de toplu istifa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN