Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Balıkçıların umudu azaldı

Giriş Tarihi: 30.3.2014
Alanya'da hamsi sezonunun bitmek üzere olduğunu söyleyen esnaf, hale müşteri gelmediğini belirtti. Alanya Balık Hali esnafı, müşteri bulamamaktan dertli. Balık çeşitlerinin çoğaldığını ve fiyatların uygun olduğunu belirten esnaf, balığa talep olmadığını söyledi.

HASAN EROĞLU
Satışlarımız iyi durumda. Şuan hamsinin son zamanları. Tezgahlarda hamsiyle birlikte Alanya'nın meşhur balıkları olan mercan, barbun, mezgit, kubbes ve sokar bol olarak bulunuyor. Öte yandan Alo Balık Servisi hizmetimiz de devam ediyor. İnsanlar balık haline gelmektense balık servisini arayarak sipariş veriyor.

ALİ NURAL
Havalar düzelmeye başladı ancak hamsi sezonu bitiyor. Balık çeşitleri de çoğaldı. Tezgahlarda her türlü balık bulunuyor. Fiyatlarımız uygun

MEHMET KOKU
Satışlarımız durgun durumda. İnsanlar siyasetle meşgul. İnsanlar gece gündüz parti binasındalar. Bize fırsat kalmıyor. Bu nedenle satışlar azaldı. İnşallah seçimden sonra her şey rayına oturacak.

SEYİT ARSLAN
Satışlarımız idare eder. Müşteriler fiyatları pahalı buluyor. Fiyatlarımız uygun ama balığa çok talep yok. İnsanlarda para yok. Balık haline müşteri gelmiyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balıkçıların umudu azaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN