Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uysal, muhtarları dinliyor

Muratpaşa'nın 56 mahalle muhtarı ile biraraya gelip sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Ümit Uysal toplantıların 2 ayda bir tekrarlanacağını söyledi

Giriş Tarihi: 2.6.2014
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, iki ayda bir 56 mahalle muhtarıyla bir araya gelip sorun tespit toplantıları yapacaklarını söyledi. Muhtarlar tek tek söz alarak mahallelerindeki sorunları ve isteklerini iletti. Mahalle muhtarları adına Başkan Uysal'a teşekkür eden Muratpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Akcan, sorunların çözümü açısından önemli bir adım atıldığının altını çizdi. Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp ise, "Başkanımıza sorunlarımızı anlatma fırsatı verdiği için teşekkür ediyoruz" dedi.

SORUNLAR PARALEL

Mahalle muhtarlarıyla iki ayda bir araya geleceklerini söyleyen Başkan Uysal, "Sistematik ilişki teşhisi anlamında bu toplantıyı düşündük. Sorunlarımızın birçoğu paralel. Mahallelerimizde muhtar evleri ve yol kalitesi sorunu öncelikli. Birçok mahallemizde mezbelelik olmuş alanlar var. Bunları ortak planlamamız için çalışma toplantılarını iki ayda bir düzenleyeceğiz. Bir önceki toplantıda görüşülenler diğer toplantıda rapor haline getirilecek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uysal, muhtarları dinliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN