Antalya Avrupa dergilerine girecek

İtalya'nın tanınmış bir mayo firmasının katalog çekimleri Antalya'da yapıldı. Çekilen fotoğraflar Avrupa dergilerinde yayınlanacak

Giriş Tarihi: 3.7.2014
İtalya'nın tanınmış bir mayo firması katalog çekimleri için Antalya'yı seçti. Bir hafta süren ve birbirinden ilginç mekanlarda yapılan çekimlerin modelliği ise Anna Voznesenskıh, Merve Akıncı ve Natali Reyn yaptı. Çekimleri Almanya'nın kısa zamanda en iyi fotoğrafçısı olmayı başaran Anne Grewelding, Kağan Özmen'in tasarımlarıyla yaptı. Çekimlerde Antalya Kaleiçi, Konyaaltı sahili ve falezlerde birbirinden güzel eserler ortaya çıktı. Özellikle kalıcı makyaj uzmanı (make up) Tuğba D. ve fotoğrafçı Anne Grewelding'in çok iyi bir ikili olduğu ve uyumlu çalışmaları gözlerden kaçmadı.

MİSAFİRPERVERLİK BÜYÜLEDİ
Alman fotoğrafçı Anne Grewelding Antalya'da yaptıkları bu çekimin çok değişik bir proje olduğunu belirterek, Antalya halkının sıcaklığı, insanlarının yardımseverliği ve misafirperverliğinden de çok memnun kaldığını dile getirdi.

Ekibin en ilginç fotoğraf mekanı ise kullanılmayan domates serası oldu. Tasarımcı Kağan Özmen, Antalya'nın doğal bir çekim alanı olduğunu belirterek, "Her mekanı bir başka güzel. Hepsi doğal bir plato" diye konuştu. Çekilen fotoğrafların başta Almanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesindeki magazin dergilerinde kullanılacağı bildirildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya Avrupa dergilerine girecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN