Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öldüren sevgi istemiyorlar

Giriş Tarihi: 22.7.2014

Antalya'da kadınlar, erkek şiddeti ve kadın cinayetlerini protesto etti. Kadın Danışma Merkezi ve Dayanışma Derneği üyesi kadınlar, sloganlar atarak meşalelerle yürüdü

Antalya Kadın Danışma Merkezi ve Dayanışma Derneği üyesi bir grup, kadın cinayetleri ve erkek şiddetine karşı protesto yürüyüşü gerçekleştirdi. Ellerinde meşaleler ile Kapalıyol'da bir araya gelen dernek üyeleri, Karaalioğlu Parkı'na kadar slogan atarak yürüdü. Karaalioğlu Parkı'nda grup adına basın açıklaması yapan dernek üyesi Meltem Kurtulget, kadın cinayetlerine karşı seslerini duyurmakta kararlı olduklarını, Meclis'in işlenen kadın cinayetlerine karşı tek gündemli toplanması gerektiğini ve o zamana kadar eylemlerini sürdüreceklerini söyledi.

KAŞ'TA DA YÜRÜDÜLER

Antalya'nın Kaş ilçesinde de Kadın Dayanışma Derneği üyeleri ile Kaş Eğitim-Sen Temsilcileri kadın cinayetlerini protesto etti. Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan dernek üyeleri, kadın cinayetlerine tepki göstererek, "Kadınlar olarak isyandayız, Öldüren sevgi istemiyoruz" sloganları attı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öldüren sevgi istemiyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN