Varsak'a imar müjdesi

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Varsak muhtarlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Türel ile buluşturdu. Türel imar sorunları için gerekli talimatı verdi

Giriş Tarihi: 15.9.2014
Kepez Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte, Varsak'ta tarım alanına dönüştürülen imarlı parsellerin problemini çözüyor, kat artışı ve mezarlık yeri talebini de karşılıyor. Kepez Belediyesi'nin, geçtiğimiz dönemki Antalya Büyükşehir Belediyesi yönetiminden yeterli desteği alamadığı için Varsak'ın imar problemlerini çözemediği bildirildi. Yeni dönemde ise Kepez ve Büyükşehir belediyeleri arasındaki hizmet işbirliği sayesinde Varsak'ın imarla ilgili beklentilerinin hızlı bir şekilde karşılandığı vurgulandı.

BÜYÜKŞEHİR'DE TOPLANTI

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Varsaklı muhtarları, imarla ilgili taleplerini iletmeleri amacıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile buluşturdu. ASAT hizmet binasındaki toplantıda muhtarlar, tarım alanına dönüştürülen imarlı parsellerle ilgili problemi, kat artışı ve yeni mezarlık yeri taleplerini Türel'e aktardı. Başkan Türel'in Varsak'ta yaşanan imar mağduriyetinin ortadan kaldırılması için bürokratlarına talimat verdiğini kaydeden Başkan Tütüncü konunun takipçisi olacaklarını ifade ederek, "Varsak'ın 10 yıla yakındır beklediği imar sorununu çözecek adımı atıyoruz" dedi. Tütüncü, toplantıda Varsak bölgesinde kat artışı yapılması ve emsaldeki eşitsizliklerin giderilmesiyle ilgili taleplerin de dile getirildiğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Varsak'a imar müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN