Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duman'ı takip edin

Duman grubu, Balıkesir'e konuk oluyor. Yeni albüm hazırlıklarını tamamlayan Duman, 9 Ağustos'ta, saat 21.00'de Altınoluk Antandros Amfiteatr'da sahne alacak. Duman'ın işi belli olmaz; bir bakarsınız yeni albümlerinden bir şarkı çalıp sürpriz yapar! Kaçırmamak lazım...

Konserden daha fazlası
Roger Waters'ın The Wall Live konseri bir konserden daha fazlası. İngiliz rock topluluğu Pink Floyd'un The Wall albümünde yer alan tüm şarkıların seslendirileceği konser için devasa bir sahne hazırlandı. Berlin Duvarı'nı simgeleyen, 100 metreden uzun temsili bir duvar da kurulacak ve bu duvar yine konser için yıkılacak. Konser, yarın, İTÜ Stadyumu'nda 20.45'te... Konser nedeniyle Maslak yönünde trafik sıkışık olabilir, hazırlıklı olun...

Parkorman'da rock gecesi
Bu haftanın merakla beklenen etkinliklerinden biri de 7 Ağustos'ta İstanbul, Parkorman'da düzenlenecek The xx konseri. İlk albümleri XX ile büyük ses getiren İngiliz topluluğu, konserin ön grubu On Your Horizon'ın ardından saat 22.00'de sahneye çıkacak.

Bayram şekeri!
İstanbul'un en yeni AVM'lerinden Vialand, yaz konserlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 8 Ağustos'ta sahnede Ebru Gündeş olacak. Saat 21.30'da başlayacak konser, Ramazan Bayramı'nın ilk günü için program yapanlara iyi bir alternatif olur.

Açıkhavada film keyfi
Yaz aylarında açıkhava sinemalarında film izlemek gibisi yok! Haliç'in kıyısında bulunan santralistanbul da bu yazın en renkli açıkhava sinemalarından biri. Sinemada bugün ve yarın Kıyamet Günü / The Impossible; 9, 10 ve 11 Ağustos'ta ise Zor Ölüm 5 / A Good Day to Die Hard izlenebilir.

PLAJDA PARTİ VAR
2011'de yayınlanan ve Sexy and I Know It ile Party Rock Anthem gibi hitleri de içeren Sorry for Party Rocking albümleri ile fenomene dönüşen LMFAO'nun üyelerinden Redfoo, İstanbul ve İzmir'in ardından bu kez Çeşme'ye konuk oluyor. Redfoo, 9 Ağustos'ta Alaçatı Beach Resort'da sahne alacak.

Beyoğlu Sineması'nda film şenliği!
İstanbul'daki Beyoğlu Sineması'nda, Sinema Yazarları Derneği'nin (SİYAD) yabancı film seçkisi ikinci kez gösterilmeye başlandı. Seçkideki menüde bugün Barbara yarın da Oscar'lı Artist filmi gösterilecek. SİYAD'ın 2012'de gösterime giren yabancı filmlerden seçtiği gösterim programında Cosmopolis (5 Ağustos), Pi'nin Yaşamı (6 Ağustos), Meleklerin Payı (7 Ağustos), Kibarca Öldürmek (8 Ağustos), The Master da (10 Ağustos) bulunuyor. www.beyoglusinemasi.com.tr

Ustalarla gençler bir arada
Mine Sanat Galerisi, Çağdaş Sanat 23 başlıklı sergisiyle usta sanatçıları, gençlerle bir araya getiriyor. Erol Akyavaş, Adnan Çoker, Burhan Doğançay, Ergin İnan, Mehmet Güleryüz ve Seçkin Pirim gibi sanatçıların eserlerinin yer aldığı sergi, 25 Ağustos'a kadar devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duman'ı takip edin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN