Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sosyal hayat hareketli

Giriş Tarihi: 19.10.2013
Ay; bu hafta Koç, Boğa, İkizler, Yengeç ve Aslan burçlarında tur yapacak. 21 Ekim'de Merkür, Akrep burcunda geri hareketine başlayacak. Mars, Başak burcundaki yolculuğuna devam ediyor. Bu hafta; aşka dayanan duygularımızın atağa kalkmasıyla kendimizi enerjik ve güçlü hissedeceğiz. Yaşantımızdaki kişilerle ortak aktivitelere katılacağız. Sosyal statümüzle ilgili yapılanmalar söz konusu. Merkür'ün ters hareketi haberleşme konusunda ve yollarla ilgili beklentilerimizde bazı sorunlar yaşamamıza neden olacak.

21 Mart-19 Nisan

İşbirliği zamanı
KOÇ: İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir hafta. Çevrenizle işbirliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda haftanın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.

20-Nisan-20 Mayıs


İnisiyatifi ele alıyorsunuz
BOĞA: Egonuzun yüksek olduğu bu hafta çevrendeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak. Kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz.

21 Mayıs-21 Haziran


Aşırı zevke dikkat
İKİZLER: Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz.

22 Haziran-22 Temmuz


Takdir ve şımarıklık
YENGEÇ: Düşüncelerinizi hayata geçirecek ve hedeflerinize ulaşacaksınız. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Çevrenizden alacağınız takdirler sizi şımartabilir.

23 Temmuz-22 Ağustos


Sosyal hayata karışıyorsunuz
ASLAN: Öncelikle bütçenizi denetlemek zorundasınız. Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir hafta içindesiniz. Sosyal yaşama fazla değer verdiğiniz bir hafta.

23 Ağustos-22 Eylül


Özgürlür ver elini!
BAŞAK: Bu hafta, arkadaşlık ve grup aktiviteleri, romantik ilişiklerden çok daha önemli olacak. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için, çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz.

22 Eylül-22 Ekim


Yeni arkadaşlar edineceksiniz
TERAZİ: Manevi duygularınızın yoğun olduğu bir hafta. Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş gruplarıyla görüşeceksiniz.

23 Ekim-21 Kasım


Cesaret ve romantizm
AKREP: Bu hafta ilişkilerinizde cesur davranmak zorundasınız. Mesleki yaşamınızda birlikte olduğunuz kişileri, ısrarcılığınızla şekillendirmeye çalışmayın. Romantizm dolu saatler sizi bekliyor.

22 Kasım-21 Aralık


Kafayı dinliyorsunuz
YAY: Sakinlik arayanlar için, mükemmel bir hafta olacak. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir hafta içindesiniz. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız.
22 Aralık-19 Ocak

Haneye önem verin!
OĞLAK: Bu hafta aile ve ev sorunları gündem kazanacak. Kariyerinize destek verecek kişiler aile bireyleriniz olacak. Bu hafta her zamankinden daha fazla sevgiye ihtiyaç duyacaksınız.

20 Ocak-18 Şubat


Şans yüzünüze gülecek
KOVA: Bu hafta, koşulları istediğiniz gibi şekillendirmeye devam etmelisiniz. Şans ve yükseliş sizden yana. Liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Sevdiğiniz kişiyi yalnız bırakmayın...

19 Şubat-20 Mart


Kuralcılarla tanışacaksınız
BALIK: Maddi yargılarınız güçleniyor. Artık para biriktirmek isteyeceksiniz... Özgün fikirli kişileri sevmenize rağmen, bu hafta, alışkanlıklarına bağlı ve kuralcı insanları tercih edeceksiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal hayat hareketli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN