Kıskançlıklar söz konusu

Giriş Tarihi: 16.8.2014
Güneş, Venüs, Jüpiter Aslan'da ilerliyor. Merkür başak burcuna geçti. Satürn Ve Mars Akrep'te ilerliyor. İdeallerimizi sevdiklerimizle birlikte ortaklaşa geçekleştirebiliriz. Dostlarımızla daha fazla birlikte olmak isteyeceğiz. Duygusal sorunlar yaşayabiliriz. Kıskançlıklar söz konusu olacak.

21 Mart-19 Nisan


KARİYER FIRSATI
KOÇ:
Aile içi uyum konusunda gelişmeler devam ediyor. Kariyer alanında değişim fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Arkadaş grubunda tanışacağınız kişilerle duygusal bağlar kuracaksınız.

20-Nisan-20 Mayıs

ROMANTİK GÜNLER
BOĞA:
Partnerinizle romantik günler sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar nedeniyle gergin ortamlar meydana gelebilir. Bu aralar sabırlı olun.

21 Mayıs-21 Haziran


DOSTLUK ÖN PLANDA
İKİZLER:
Çalıştığınız kişilerle güzel bir uyum içine gireceksiniz. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Yardım etme duygunuz artarken, zevklerde aşırıya kaçabilirsiniz.

22 Haziran-22 Temmuz


YENİ ARKADAŞLIKLAR
YENGEÇ:
Çevrenizdeki koşulları istediğiniz gibi kullanacaksınız. Yeni tanışacağınız kişilerden etkileneceksiniz. Gizli aşk ilişkileri yeniden değerlendirilmeli ve geriye çekmeli.

23 Temmuz-22 Ağustos


DUYGULARINIZ YOĞUN
ASLAN:
Derin dostluklar ve özel arkadaşlıklar için ilginç bir dönem, Duygularınız yoğunlaşacak. Mutlu bir aşk hayatı sizi bekliyor. Sizi sevindirecek duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

23 Ağustos-22 Eylül


AŞKA DİKKAT
BAŞAK:
Aşk konusunda dikkatli olmalı ve geçici duyguların size vereceği küçük aşk dalgalarından kendinizi korumalısınız. Araştırmacı yönünüzü körükleyen aktiviteler içinde olacaksınız.

22 Eylül-22 Ekim


BASKICI OLABİLİRSİNİZ
TERAZİ:
Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. İş çevrenizde başlayan dostluklar ve aşklar daha da pekişecek.

23 Ekim-21 Kasım


SEZGİLERİNİZ GÜÇLENECEK
AKREP:
Sezgileriniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için, aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz.

22 Kasım-21 Aralık


YENİ FIRSATLAR
YAY:
Geçmişte yaşadığınız bir olayı yeniden irdeleyerek, o zaman görmediğiniz detayları bu dönemde görebilir, hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Yeni fırsatlar var.

22 Aralık-19 Ocak


HAREKETLİ GÜNLER
OĞLAK:
Hayatınızdaki aktiflik sizi yorgun düşürebilir. Odaklanacağınız konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde ve aşk yaşamınızda yeniliklere açıksınız.

20 Ocak-18 Şubat


DOSTLARDAN FİKİR ALIN
KOVA:
Bireysel hırslarınızı, gündelik uğraşılarınıza uyarlayabilecek fırsatlar yakalayacaksınız. Aileniz geri planda kalacak. Yakın ilişkilerinizdeki sorunlar konusunda dostlarınızdan fikir alın.

19 Şubat-20 Mart


ENERJİK HİSSEDECEKSİNİZ
BALIK:
Engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kıskançlıklar söz konusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN