Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hibe edilen 300 kitap okurlara dağıtıldı

Muğla'nın Ortaca ilçesinde "49. Kütüphane Haftası" etkinlikleri kapsamında vatandaşlar ve öğrenciler Ortaca Belediyesi Kültür Park'ta kitap okudu.

Giriş Tarihi: 28.3.2013 11:45
Türk Kütüphaneciler Derneği Ortaca Şubesinin 49'uncu Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği "Kitabını Alan Gelsin" kampanyasına, Ortaca'da başta Belediye Başkanı Hasan Karaçelik olmak üzere, İş Bankası, Garanti Bankası, Alp Kırtasiye, Dostlar Kırtasiye, Muhasebeci Mehmet Gökmen, ilçeyi ve bölgeyi tanıtıcı kitaplar yazan, Nadir Şahin,Yadigar Sarı ve Günnur Karaağaç'ın hibe ettiği 300 kitap, öğrenci ve vatandaşlara dağıtıldı.

Kütüphane Müdürü Nuran Gökçen; 'Türkiye Okuyor projesine destek için buradayız. Bugün Ortaca'da Kütüphane Haftası nedeniyle fırsat bulan gençlerimiz, öğrencilerimiz ve esnafımızla birlikte kitap okumaya dikkat çekmek için, böyle bir program düzenledik. Türkiye genelinde aynı saatlerde insanlar değişik ortamlarda sessiz kitap okuma etkinliğine katıldılar. Bizde bu gün çok güzel havada etkinliğe gösterilen ilgiden de çok memnunuz. Ayrıca bu güne özel bizlere katkı sağlayan başta Belediye Başkanımız olmak üzere, burada bu gün dağıttığımız kitapları hibe eden herkese gönülden teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hibe edilen 300 kitap okurlara dağıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN