Rifat Sait: İzmir'de fark hızla kapanıyor

ORC'nin yerel seçimlerle ilgili anketini değerlendiren AK Parti Milletvekili Sait, "AK Parti, CHP ile farkı yüzde 2.6'ya indirdi"dedi

Giriş Tarihi: 29.3.2013
ORC araştırma şirketinin 'Bugün seçim olsa İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisi?' sorusuna ankete katılanların yüzde 41,1'i "CHP" derken yüzde 38,5'lik kesim ise "AK Parti" dedi. MHP ise yüzde 7,2 oranında kaldı. Kararsız veya adaya bağlı olan seçmen oranı yüzde 9,7 oldu. Bu sonuçlara göre İzmir'de AK Parti, CHP ile olan farkı yüzde 2,6'ya indirdi. AK Parti İzmir Milletvekili Rifat Sait, ORC araştırma şirketinin Mart ayı İzmir yerel seçim anket sonuçlarını değerlendirdi. Sait, AK Parti milletvekillerinin birlik ve beraberlik içinde İzmir'e hizmet vermek için adeta birbirleriyle yarıştıklarını ve bu güzel çalışmanın anketlere olumlu yansıdığını belirterek, "Durmak yok, doğru yoldayız, çalışmaya devam edeceğiz, başta sayın bakanımız olmak üzere tüm milletvekillerimizle kol kola verdik, İzmir için çalışıyoruz" dedi.

"İZMİR'E HİZMET ONUR VERİR"
Sait, "Neredeyse her hafta bir veya birkaç bakanımız İzmir'e geliyor, ya bir açılış yapıyor ya da bir müjde veriyorlar, eskiden bir bakanın İzmire gelmesi aylar öncesinden flaş haber olurdu, şimdi rutin bir olay" dedi. Sürekli sahada olduklarını söyleyen Sait şunları ekledi: "Halkın yanındayız, onlar bu sefer farklı olacak diyorlardı, artık bunun sinyalleri gelmeye başladı. Biz birlik ve beraberlik için de kol kola girdik, durmadan çalışıyoruz, İzmir'de çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız, İzmir'i ve İzmirliler'i seviyoruz, onlara hizmet vermek bizim için onurdur."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rifat Sait: İzmir'de fark hızla kapanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN