Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zolan zirveye oturdu

"Türkiye'nin en başarılı il belediye başkanı" başlıklı kamuoyu araştırmasına göre Denizli Belediye Başkanı Zolan birinci oldu

Giriş Tarihi: 25.7.2013
Sivil toplum kuruluşlarının ortaklaşa olarak düzenlediği ve Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Merkezi 'Yerel Yönetimler Performans Araştırması' Temmuz 2013 raporunu yayınlandı. 6 aylık periyotlarda yapılan ankette Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, 15 kişilik "Türkiye'nin en başarılı il belediye başkanı" listesinin zirvesinde yer aldı. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'dan memnuniyet oranı 60.4 olarak açıklandı. Türkiye'nin büyükşehir il ve ilçe belediye başkanlarının performansına yönelik halkın düşüncelerini tespit etmek amacıyla 31 ilde 43 bin 413 kişi ile yüz yüze görüşme yöntemiyle yapılan araştırma sonuçlarına göre Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan listenin ilk sırasında yer alırken ikinci sırada Trabzon Belediye Başkanı O. Fevzi Gümrükcüoğlu, üçüncü sırada ise Şanlıurfa Belediye Başkanı A. Eşref Fakıbaba yer aldı. Ankette katılanlara, "Belediye Başkanı'ndan memnun musunuz?" sorusu yöneltilirken cevap seçeneklerinde ise "memnunum, kısmen memnunum ve memnun değilim" yer aldı. Yüzde 60.4'lük bir oranla 15 il belediye başkanının yer aldığı listede Başkan Zolan, 6 ay sonrada yine Türkiye'nin en başarılı belediye başkanı listesinin zirvesinde yer aldı.

"HİZMETLER GÖRÜLÜYOR"
Andy-Ar gibi Türkiye'nin saygın anket şirketlerinden biri tarafından yapılan anket çalışmasında ilk sırada yer almalarının kendileri için önemli olduğunu belirten Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, yüzde 60 gibi bir destekle yanlarında olan Denizli halkına teşekkür etti. Denizli Belediyesi olarak 2004 yılından bu yana kentin tamamında hizmet destanları yazdıklarını belirten Başkan Osman Zolan, bunun da hemşehrileri tarafından görüldüğünü ve takdir edildiğini söyledi. Gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Zolan, 2004 yılından beri pek çok önemli 'ilk'e imza attıklarını, anketlerde çıkan birinciliklerin ve alınan ödüllerin bu başarıların bir tezahürü olduğunu belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zolan zirveye oturdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN