Nanoper kalitesi noterden onaylı

Giriş Tarihi: 25.8.2013

İnşaat sektörünün deneyimli firmalarından Başaranlar, yalıtım sisteminde marka haline gelmesi beklenen yeni ürünleri 'Nanoper'i piyasaya çıkardı

İnşaat sektöründe 40 yıllık deneyimi olan Başaranlar İnşaat, yalıtım sisteminde marka olacak yeni ürünü Nanoper'i piyasaya sürdü. Uzun araştırmalar ve fizibilite çalışması sonucunda ortaya çıkan Nanoper, özellikle binaların en önemli sorunlarından biri olan izolasyon sıkıntısını ortadan kaldıracak. Nanoner, piyasadaki diğer ürünlere göre de kullanıcılarına pek çok avantaj sağlıyor. Yeni dış cephe yalıtım sistemi Nanoper kesinlikle su, ısı ve ses geçirmiyor. Ürünün kendi doğal yapısı gereği yanma tehlikesi de ortadan kalkıyor. Ayrıca Nanoper ile birlikte duvarlar delinmeden temiz bir şekilde yalıtım yapılabiliyor. Ürünün ısı geçirgenliğinin olmaması nedeniyle ısıtma ve soğutma giderleri de büyük oranda azalıyor. Diğer mantolama sitemleri gibi ağır olmadığı için binanın yükünü de arttırmıyor. Narlıdere Sahilevleri'nde düzenlenen ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinin de katıldığı tanıtım resepsiyonunda Nanoper'in devrim niteliğindeki yenilikleri noter huzurunda da test edildi. İzmir 2. Noterliği'nden Emine Bağeğmez'in kontrolünde yapılan tüm testlerde Nanoper'in hayatı kolaylaştıran özellikleri gözler önüne serildi.

RAKİPSİZ BİR SİSTEM

Başaranlar İnşaat Genel Müdürü Funda Akın, 40 yılda ulaştıkları 3 milyon metrekarelik deneyimleriyle sektöre devrim niteliğinde bir ürün kazandırdıklarını söyledi. Akın, "Türkiye'de bir ilk olan Nanoper üç ayrı bölümden oluşuyor. Perlit plaka, perlit sıva ve nanodan oluşan bütün bir yalıtım tekniği olan Nanoper, rakipsiz bir yalıtım sistemi. Binaları delik deşik etmeyen ve su, ses, ısı geçirmeyen bu yepyeni teknoloji ile binalar tam bir yalıtıma kavuşacak" dedi. Nanoper'in ısı geçirmeyen özelliği sayesinde ekonomik olarak da ciddi avantajlar sağladığını belirten Akın, şöyle dedi: "Ürünümüz asla ısı ve nem geçirmez. Bu malzeme sayesinde evin dış cephesinde kesin bir sızdırmazlık elde edilebilir. Perlit levhaların özelliğinden kaynaklı olarak kesinlikle ısı da geçirmez, dengeli bir iklim yaratır. Bu özellik sayesinde ısıtma ve soğutma giderlerinden çok ciddi bir kazanç sağlanabilir. Nanoper 27 desibele kadar ses geçirmiyor. Nanoper doğal yapısı gereği yanmaz ve yangının genişlemesini durdurur. Duvarların delik deşik olmasına gerek yoktur. "
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nanoper kalitesi noterden onaylı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN