Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Görülmeyeni görüyoruz

Bir yıl önce kurulmuş olmasına rağmen genç ve dinamik ekibi ile 7/24 hizmet veren ZMN Güvenlik'in kurucusu Mehmet Gezer, "Biz her yerdeyiz. Aranılan marka olacağız" dedi

Giriş Tarihi: 27.8.2013
ZMN güvenlik olarak, günümüze geçmişten gelen ve insanların ilk arzusu olan güvenliği esas aldığını belirten Mehmet Gezer, Egeli Sabah'a çalışmalarını anlattı.

Neden güvenlik kamerası?
Bilindiği üzere teknolojinin gelişmesiyle birlikte imkanlarda bu denli çoğalmış, dikkatimizi çekmiştir. Günümüzde bütün suçların tespitinde en iyi yöntemin güvenlik kamerası olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Ama ara sıra da duymuş ve görmüşüzdür ki güvenlik kamerası görüntüleriyle hırsızlar tespit edilmemiştir. Bunun sebebini tabi ki bir çoğumuz biliyoruz; kullanılan kameraların çözünürlüğü ve kalitesinin düşük olmasıdır. Firmamız bu sıkıntıyı tamamıyla ortadan kaldırma amaçlı çözünürlüğü ve görüntü kalitesi yüksek kameralar kullanarak bu riski en aza indirgemeyi esas almıştır.

Başka ne gibi imkanlarınız var?
Güvenliğiniz için sizlere kullandığınız cep telefonu, tablet vb. teknolojik ilerleme ile günümüze yetişen her cihaz ile sizlere sevdiklerinizi, güvenliğinizi kontrol ve takip edebileceğiniz imkanları tüketicilere sunmaya devam ediyoruz.

RİSK TAŞIMAYAN ÜRÜNLER

Sloganınız var mı?
Güvenlik sistemleri konusunda etkinlik gösteren ZMN Güvenlik, slogan olarak seçmiş olduğu "Güvenliğinizi riske atmayın" yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ürünlerini bünyesinde bulundurmakta ve tüketici adına kaliteli ve "risk" taşımayan ürünler kullanmaktadır. Genç ve deneyimli ZMN proje grubu, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır. 24 saat kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır.

Hedefleriniz neler?
Vizyonumuz Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunmak, yurt dışında ve yurt içinde aranılan bir marka olmaktır. Güvenlik sistemleri sektöründe, ticari kurallar ve etik çerçevesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızla birlikte sağlam bir ekip ruhu anlayışı ile pazar payımızı arttırarak zirveye ulaşmaktır. Kalite politikamız müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerini karşılayabilecek kalitede ürün, teknik destek ve satış sonrası diğer hizmetlerimizle memnuniyeti en üst düzeye çıkartabilmek, tüm çalışanlarımızın katılımı ile verimliliği artırarak gelişmeyi sağlamaktır. Çalışanlarımızın devamlı gelişimini ve tatminini sağlayarak ekip ruhunu pekiştirmek, faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek için uluslararası toplam kalite yönetim sistemlerini esas almaktır.

dürüstlük ve GÜVEN VURGUSU

Peki personel politakanız?
Tüm ürünlerimiz kendi ithalatımız veya üretimimizdir. Personel Politikamız ZMN Bilişim ve Güvenlik Sistemleri'ne çalışmalarıyla değer yaratmayı ilke edinmiş, kurum kültürünü benimsemiş, kendi geleceğini kurumun vizyonu ile bütünleştirmiş kişilerden oluşan bir ailedir. Ortak değerlerimiz olan liderlik, dürüstlük, saygı, güven, açıklık, sosyal sorumluluk, ekip çalışması, kalite, sürekli gelişim; İnsan Kaynakları Yönetimi'nin de temel değerlerini oluşturur. Şirketimizi dinamik bir yapıda tutmak için, sürekli gelişim ile çalışanların performanslarını artırmayı, takim ruhunu oluşturmayı, çağdaş, profesyonel ve huzurlu bir iş ortamı sunmayı hedefler. ZMN dürüst, saygın, iyi yetişmiş, eğitim düzeyi yüksek, insan ilişkileri gelişmiş, takım çalışmasına katılan, dinamik, kendini ve çevresindekileri geliştirmeyi bilen kişiler kazandırmayı amaçlar. Kişilere eşit fırsatlar, kariyer yapma, grup içi rotasyon ve transfer olanağı sağlar.

UYGUN FİYAT
Sektörde en geniş ürün yelpazesini bünyesinde bulunduran bir ekiple çalıştığını belirten Gezer, sektörde farklı üstünlüklerinin olduğunu vurguladı, "Bir işletme için gerekli tüm elektronik güvenlik ekipmanları ve çoğunluğu yurtdışında eğitilmiş uzman teknik destek sağlayacak kadromuz mevcuttur. Uluslararası standartlarda yüksek kaliteli ürünler, 24 saat kesintisiz çalışıyoruz. Ayrıca tüketiciye, uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla, dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen uzman AR-GE ekibiyle hizmet veriyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Görülmeyeni görüyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN