Türkiye'nin en iyi haber sitesi

çiftçisine makine desteği

Alpler ziraat aletleri ile Denizbank arasında imzalanan protokolle üreticilere makine alımlarında avantaj sağlandı.

Giriş Tarihi: 25.9.2013 11:30
'da faaliyet gösteren Alpler Ziraat Aletleri ile Denizbank arasında imzalanan protokolle tarım makineleri alımlarında üreticilere 3 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajı sağlandı.

DenizBank, tarım makineleri sektörünün önde gelen firmalarından Alpler Ziraat Aletleri AŞ ile işbirliği gerçekleştirdi. İşbirliği kapsamında Alpler Ziraat Aletleri AŞ'nin ürettiği tarım makinelerini Üretici Kart ile satın alan üreticiler 3 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajından yararlanma imkanına kavuştu. Üreticiler ayrıca Alpler Ziraat Aletleri A.Ş. ve bayilerinden yaptıkları tarımsal ekipman alımlarında DenizBank'tan uygun koşullarda ekipman kredisi de kullanabilecek.

Tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran özel banka olan ve Türk tarımına katkı sağlamayı amaç edinen DenizBank, tarımsal üreticiye destek vermeye devam ediyor. DenizBank, Üretici Kart ve tarım kredileri ile üreticiye sunduğu avantajları hayata geçirdiği işbirlikleri ile zenginleştiriyor. DenizBank bu kapsamda tarım makinaları sektörünün önde gelen firmalarından Alpler Ziraat Aletleri A.Ş. ile işbirliği gerçekleştirdi. Üreticiler işbirliği kapsamında Alpler Ziraat Aletleri A.Ş. ve bayilerinden Üretici Kart ile yaptıkları tarımsal ekipman alımlarında 3 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajından yararlanabildikleri gibi DenizBank'tan uygun koşullarda ekipman kredisi de kullanabilecek.

DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, Alpler Ziraat Aletleri A.Ş. ile önemli bir işbirliği yaptıklarını, üreticilere sağladıkları avantajların artmasından mutluluk duyduklarını belirtti. Orhan, sözlerine şöyle devam etti: 'Tarım sektörüne sağladığımız finansal destekle özel sektör bankaları arasında ilk sıradayız. Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçimizin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üretici Kart ve Tarımsal ekipman kredilerimizle her türlü tarımsal modernizasyonu, kapasite artırımını finanse ederek, tarım sektörüne verilecek hizmet kalitesinin yükseltilmesini, AB standartlarında tarımsal üretimle rekabet gücümüzün artırılmasını destekliyoruz. Bu kapsamda 2013 yılında da üreticilerimiz için yeni kampanyalarımız ve uygulamalarımız olacak. DenizBank'ın Tarım Bankacılığı alanındaki farklılığını daha fazla çiftçimizle paylaşarak, Türkiye'nin sürdürülebilir gelişimi için önemli gördüğümüz tarım sektörüne finansal desteğimizi artırmayı hedefliyoruz'
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın çiftçisine makine desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN