Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pazarlar gençlik merkezinde kütüphane kuruluyor

Pazarlar Kaymakamlığının yürütücülüğünü üslendiği Gençlik ve Spor Bakanlığının 2013 yılı Gençlik Projeleri Destek programı kapsamında % 100 hibe olarak hayata geçirilen Pazarlar Gençlik Merkezinde kütüphane açılma çalışmaları devam ediyor.

Giriş Tarihi: 7.11.2013 14:39
13-30 yaş arası gençlerin yararlandığı Pazarlar Gençlik merkezinde kütüphane kurma çalışmaları devam ederken, gençlere nitelikli vakit geçirme imkanı sunuluyor. Gençlik merkezine kitap bağışı yapanların her geçen gün artması yetkilileri sevindiriyor.

Pazarlar Gençlik Merkezi proje koordinatörü Yüksel Akşen, '13-30 yaş arası gençlerin yararlandığı Gençlik merkezimizde Gençler, vakitlerini kitap okuyarak, spor yaparak, güvenli internete girerek nitelikli olarak değerlendiriyorlar. Projemizde kitap bütçemiz olduğu gibi gönüllülerin kitap bağışlarını kabul ediyoruz. Kitap bağışlamak isteyen gönüllülerin Gençlik merkezimize bekliyoruz.

Gençlik Merkezi olarak gençlerin serbest zamanlarında kitap okuyabileceği, ders çalışabileceği ve araştırma yapabileceği bir kütüphane oluşturuyoruz. Bu konuda herkesin desteğini bekliyoruz. Gençler merkezimizde Gençler, kitap okuma, ders çalışma, araştırma yapma ve spor yapma imkanı buluyorlar' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pazarlar gençlik merkezinde kütüphane kuruluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN