Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Bayraklı'yı uçuracağım"

Giriş Tarihi: 13.11.2013

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Abdurrahman Çabuk, ilçede değişimin şart olduğunu vurguladı, "Ben, ilçenin kötü talihini değiştirecek inançla hizmete talip oldum" dedi

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Abdurrahman Çabuk, çalışma temposunu yükseltti. Sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerini sürdüren Çabuk, ekibiyle beraber AK Parti Bayraklı ilçe binasında geniş katılımlı bir basın toplantısı düzenledi. Çabuk, toplantıda "Bayraklı'yı uçuracağım, artık değişim şart, ilçeyi dünyanın cazibe merkezi marka şehir haline getireceğiz. Bayraklım sen müsterih ol. Mimar Abdurrahman Çabuk senin bu kötü talihini değiştirecek inanç ve kararlılık içinde hizmete talip oldu"dedi. Çabuk, basın toplantısının ardından Erzurum Kültür ve Dayanışma Vakfı İzmir Şube Başkanı Hüseyin Sağır'ı ve İzmir Mardinliler Federasyonu Genel Başkanı M.Şahin Irmak'ı ziyaret etti.

"SİZLERİ ÖNEMSİYORUZ"
Çabuk, Erzurum Kültür ve Dayanışma Vakfı'nı ziyaretinde "Uzun yıllardır Bayraklı'da yaşıyorum, çocukluğum buralarda geçti. O günden bugüne gözle görülür bir çalışmanın yapılmadığı, taş üstüne taşın konmadığı Bayraklı'nın bu hali bizi ziyadesiyle üzüyor. Bu ne Bayraklı'nın, ne de Bayraklı'da yaşayanların talihi değildir. Bunu değiştirmek elimizde, elinizde. Elbette sivil toplum kuruluşlarından destek isteyeceğiz, ama bizim bu ziyaretlerimiz öncelikli olarak, tanışmak ve kendimizi ifade etmektir. Bayraklı ile ilgili görüşlerinizi dinlemek, bizim için oldukça önemlidir. Çünkü belediyecilik halkla bütünleşince anlam kazanır, halktan kopuk bir belediyecilik, belediyecilik değildir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Bayraklı'yı uçuracağım"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN