Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Folkart Towers'dan Expo'ya tam destek

Folkart ikiz kulelerinin ikincisinde yer alan ve inşaatla birlikte yükselen ekranda Expo 2020 İzmir logosu ve sloganı yayınlanıyor

Giriş Tarihi: 26.11.2013
Folkart Yapı, dünyanın en büyük kültür, tarih, eğitim, bilim teknoloji fuarı ve sosyal olimpiyatı kabul edilen EXPO 2020'de İzmir'in adaylığını destekliyor. Folkart Yapı örnek projelerinin yanı sıra İzmir'de düzenlenen kültür sanat faaliyetlerine olan katkılarıyla da biliniyor. Reklam filmlerinde bile İzmir'in tanıtımını yapmasıyla gündeme gelen Folkart Yapı, ikiz kulelerin üzerinde yaptığı reklam ile EXPO 2020'ye dikkat çekmeyi amaçlıyor. Ekranda EXPO 2020 İzmir logosu, İzmir'in EXPO 2020 teması "Daha iyi bir dünya için yeni yollar/Herkes için sağlık " yazısı ve ardından oylamaya kaç gün kaldığı yayınlanıyor. Folkart Towers'da şu anda demosu yapılan ekran uygulaması kulelerin kaba inşaatının tamamlanmasının ardından her iki kulenin cephesine, dünyada böyle bir projede kullanılan en büyük led ekranların monte edilmesiyle devam edecek. Ekranların yüksekliği 15 metre, genişliği 45 metre, toplam alan bin 350 metrekare olacak. İzmir'in her yerinden rahatlıkla görülecek ekranları Folkart kendi reklam ve tanıtımının yanısıra İzmir'in kurtuluşu gibi özel günlerde ve bayramlarda kutlama amaçlı olarak da kullanacak.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "İzmir'in Dünyanın en önemli etkinliklerinden olan EXPO 2020'ye ev sahipliği yapması için elimizden geleni yapıyoruz. Ne de olsa EXPO'lar özel ve kamuya büyük destek sağlamaktadır. Yapıldığı şehirlerin tanıtımında ve kalkınmasında önemli rol oynamaktadır. Bu sergiler bugüne dek yapıldıkları tüm kentleri köklü bir şekilde dönüştürdükleri gibi, bu kentlere görkemli anıtsal yapılar da kazandırmışlardır. Paris'te Eyfel Kulesi, Brüksel'de Atomium, Londra'da Kristal Palas, bu yapıların örnekleridir. Biz Folkart Yapı olarak İzmir'in EXPO 2020 adaylığını destekliyoruz ve elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz"dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Folkart Towers'dan Expo'ya tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN