Lüks otomobillere kurumsal bir kimlik

20 yıldır Ege'de faaliyet gösteren Ermat Grubu, ikinci el ve sıfır kilometre araçları, Ermat Line markasıyla satmaya başladı

Giriş Tarihi: 11.12.2013
Ege Bölgesi'nde 20 yılı aşkın tecrübesi ile faaliyetlerini sürdüren Ermat Grubu, otomotiv sektöründeki atılımlarına devam ediyor. Renault markasının önemli temsilcileri arasında yer alan Ermat Grubu, uzun yıllardan beri İzmirli müşterilerine otomotiv alanında; satış, servis, sigorta, ikinci el ve kiralama hizmeti veriyor. 2013'ün Ağustos ayı itibariyle Ermat Grubu ikinci el ve sıfır kilometre araçlar ile ilgili hizmetlerini "Ermat Line" markasıyla birlikte lüks otomobil segmentinde de vermeye başladı. Hem sıfır kilometre hem de ikinci el lüks araçların ticaretine başlayan Ermat Line, Gaziemir'deki Showroom'unda araçlarını sergilemeye başladı. Ermat Grubu, lüks otomobil pazarında tüketicilerin yıllardır aradığı güven ve kaliteli hizmet talebine Ermat Line şirketi ile cevap verdi. Ermat Grubu'nun uzun yıllar boyunca otomotiv sektöründe edindiği tecrübeyi, kurumsal kimlik ve güven ile birleştirdiği yeni şirketi Ermat Line, lüks otomobil pazarında güçlü bir alternatif olarak faaliyetlerine başladı. Tüketicilerin son zamanlarda lüks otomobil pazarında bulmakta zorlandığı; model çeşitliliği, kaliteli hizmet ve kurumsallık faktörlerinin bir arada bulunduğu güvenli bir adres yaratmayı hedeflediklerini belirten Ermat Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özerinç, "Ermat Line lansmanını Ekim ayında planlıyor olmamıza rağmen, karşılaştığımız yoğun ilgiden dolayı, doğru bir çizgide olduğumuzu gördük" dedi.

AVANTAJLI KREDİ
"Kurumsal çizgi kaliteli hizmet" sloganıyla yola çıkan Ermat Line; müşterilerine kasko, sigorta ve avantajlı kredi seçeneklerini tek çatı altında sunarak müşterilerine birinci sınıf otomobil alırken, birinci sınıf hizmet de sunuyor. Halk arasında, "Gray Market" olarak da bilinen araçların piyasada yarattığı tedirginliğe dikkat çeken Ali Özerinç, Ermat Line bünyesinde kesinlikle Gray Market araçların yer almayacağını belirtti, "Lüks otomobil müşterilerimize güvenilir hizmeti ancak yetkili satıcılar ile yaptığımız iş ortaklıkları ile sağlayabiliriz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lüks otomobillere kurumsal bir kimlik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN