Türkiye'nin en iyi haber sitesi

5 bin hayal gerçek oldu

Konak Belediyesi'nin binlerce çocuğun hayallerini gerçek yapan 'Hayal Et Gerçekleşsin' kampanyasında, gönüllü anne ve çocuklar arasında sıcak iletişim kurmalarını sağlıyor

Giriş Tarihi: 11.1.2014
Konak Belediyesi'nin 'Hayal Et Gerçekleşsin' kampanyasına üç yıldır destek veren Modacı Siren Ertan, "Kızlarım" dediği 'Hayal Et' çocuklarıyla bir kez daha bir araya geldi. Üç yıl önce kızların İstanbul'u gezme hayallerini gerçekleştiren Siren Ertan, o günden bu yana çocuklarla kurduğu bağı koparmadı. Bugün 15 yaşında olan Betül Saklak ve Nisan Kaymaz ile İzmir'de bir araya gelen modacı, "Onlar artık birer genç kız oldu. İlişkimiz sürüyor. Kızlarım başarılı öğrenciler, örnek insanlar olarak yetişiyor. Onlar ile gurur duyuyorum" dedi.

DESTEK ARTIYOR

Hayallerini anlatan çocukları gönüllü anneleriyle buluşturan Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, beş bin çocuğun hayallerinin gerçek olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu: "Çocuklarımız geleceğimiz. Daha iyi bir ülke, daha güzel yarınlar için çocuklarımızı mutlu etmek, hayallerini gerçekleştirmek istiyoruz. Onların çocukluk hayalleri, en kıymetli hayaller. Gerçekleşen her hayal, geleceğe ilişkin umutları artırıyor, toplumsal dayanışmamıza, paylaşımımıza katkı sağlıyor. Gönüllü anneler ve çocuklar arasında sıcak bir iletişim yaşanıyor, uzun süreli bağlar kuruluyor. Kampanyanın gönüllü destekçi sayısı da bine ulaştı. Kampanyamıza katılan çocuklarımıza ve onların hediyelerini temin ederek destek veren tüm gönüllülerimize içtenlikle teşekkür ediyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 bin hayal gerçek oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN