Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Projeler hazır

Giriş Tarihi: 9.2.2014

AK Parti Karabağlar adayı Kalkan, ilçedeki 57 mahallenin muhtarıyla bir araya geldi, "Projelerimizi 24 Şubat'ta halkla paylaşacağız" dedi

Karabağlar'da her geçen gün çalışmalarına hız veren AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Necip Kalkan ilçede bulunan 57 mahallenin muhtarıyla düzenlenen tanışma ve kaynaşma kahvaltısında buluştu.

TEMEL YAPI
İlçede halkla belediye arasında köprü kuracak temel yapı taşının muhtarlar olduğunu belirten Kalkan, Karabağlar'ın söz verip sözünü tutacak ve sunduğu projelerin peşinde koşturacak isimlere ihtiyacı olduğunu söyledi. Karabağlar'ın yenilenmesi ve gelişimi için Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile birlikte iktidara gelmelerinin önemine dikkat çeken Kalkan, "Sayın Binali Yıdırım için 11 yıllık bakanlık döneminde, kendisi için kabinenin en başarılı bakanı diyebiliriz. Bugüne kadar Türkiye için yaptıkları ortada. İzmir'de yapılacak çok iş var. Bu duyguyu ve fiiliyatı yakalayabilecek çok önemli bir isim. İzmir'de yapılacak yatırımları büyük işleri tamamlamış kişiler yapar. Bu yolda da Sayın Binali Yıldırm'a Sayın Başbakanımız bir görev verdi. Kendisi de bizimle yola çıktı. Karabağlar bizim belediyecilik anlayışımızla gelişecek. Karabağlar için projelerimiz çok büyük. Bunları 24 veya 25 Şubat'ta medya aracılığı ile Karabağlar halkı ile paylaşacağız. Ayın 24'ünde paylaşacak olmamızın sebebi ise bizim fikirlerimizi çalacak olmaları. Bizim projelerimiz üzerinden kimseye prim yaptırmayacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Projeler hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN