Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldırım, İzmir için şans

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, Karabağlar'da seçim çalışmalarına destek verdi "Yıldırım öncülüğünde önemli hizmetler vereceğiz. Bunun için de çok çalışmalıyız" dedi

Giriş Tarihi: 15.2.2014
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Karabağlar'daki seçim çalışmalarına destek verdi, hükümetin hizmetlerinin halka çok iyi anlatılmasını istedi. Hotar, "Binali Bey, İzmir için önemli bir şanstır. Kazanmak için teşkilatlar olarak çalışmalara ağırlık vermeliyiz" dedi. AK Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ederek partililerle bir araya gelen Hotar, partininin eğitim, sağlık, sosyal hizmetler konusunda yaptığı hizmetleri sıralayarak, halka bu hizmetlerin iyi anlatılması gerektiğini söyledi.

CEBİMİZ HİZMET DOLU

Karabağlar'ın yerleşmiş geleneksel kültürünün yanı sıra yeniliklere ve gelişime açık potansiyeliyle gelecek vaat eden yeni ilçelerden biri olduğuna değinen Hotar, AK Parti belediyeciliğinin İzmir ve ilçelerine kazandırılması gerektiğini vurguladı şöyle konuştu: "Teşkilatımız ve adayımız Necip Kalkan ile inşallah seçimde sandıklar açıldıktan sonra listenin başında Karabağlar'ı göreceğiz. Helva yapmak için her türlü malzememiz var bir tek ustaya ihtiyaç var. Bizde bu da var. Türkiye'nin 12 yıl öncesini hatırlayalım. Geçmiş ile bugünü kıyaslarsak 12 yıl değil 120 yıl geçmiş gibi fark var. Bunları uzaydan birileri gelip yapmadı. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti hükümetleri, kadroları yaptı. Kendimizden eminiz. Alnımız ak, başımız dik, cebimiz hizmet doludur. Halkımıza anlatacağımız yüzlerce, binlerce hizmetimiz var. İnsan aklı unutmakla maluldür. Halkımıza seçime kadar durmadan dinlenmeden hizmetlerimizi anlatmalıyız. Farkındalığı hatırlatmamız lazım." Türkiye'nin vatandaşlarının sorunlarını çözen, modern hizmetler getiren sosyal devlet olmayı AK Parti döneminde ilk kez yaşadığını, sağlıkta da Genel Sağlık Sağlık Sistemi reform yapıldığını ifade eden Hotar, "Şimdi karada, havada, denizde tam teşekküllü ambulanslar anında kapımızda hizmete hazır halde. Dünyanın pek çok ülkesinde bu uygulamalar yok. Çaldığımız her kapıda, sıktığımız her elde sorulacak sorulara verecek cevabımız fazla fazla var" diye konuştu. AK Parti'nin yerel seçimler için de muhalefet partileri gibi hayali vaatlerde bulunmadığını, 12 yıldır yaptıkları hizmetler gibi yapacaklarını anlattığını dile getiren Hotar, Büyükşehir adayı Binali Yıldırım'ın öncülüğünde de İzmir'de çok önemli hizmetler yapılacağını söyledi.

HAYALİ VAAT YOK

Partililere, kazanmak için çok çalışmaları tavsiyesini yineleyerek şöyle konuştu: "Karabağlar'da da tüm ilçelerde de AK Parti belediyecilik anlayışını İzmir'e taşımak için çalışma yapmalıyız. Yerel seçime sayılı günler kaldı. Hep beraber bu çalışmayı, bıkmadan, usanmadan, gayretle yapıp en yakın hedefimize ulaşmalıyız. Başaracağımıza yürekten inanıyorum. İzmir çok özel, çok güzel bir şehir. İzmir'de yöneticilerimizin şehre katkısı oldu, hepsine teşekkür ediyoruz ama biz belediyecilikte iddialıyız. Belediyeciliği çok iyi bilen genel başkanımız ve Başbakanımız var. Binali Bey'in de tecrübeleri, başarıları ortada. Binali Bey İzmir için önemli bir şanstır. İzmir'de adayımızın kazanması için çalışmaya bir kez daha ağırlık vermeliyiz." Nükhet Hotar, daha sonra Necip Kalkan ile birlikte Şoförler Odası, İzmirspor, çarşı esnafı ile lçedeki bir şehit ailesine ziyaretlerde de bulundu.

KALKAN: BU İŞİN PEŞİNDEYİZ
Karabağlar Belediye Başkan adayı Necip Kalkan da ilçenin hız ve başarıya ihtiyaç duyduğunu belirterek, "Sandıktan AK Parti çıkıncaya kadar bu işin peşindeyiz. Tek hedefimiz, parti teşkilatımızla birlikte belediye kapısına AK Parti damgasını vurmaktır. Gümbür gümbür geliyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldırım, İzmir için şans
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN