Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"En büyük güç sizsiniz"

AK Parti Bayraklı Başkan adayı İsmail Sarı, katıldığı her mahalle toplantısında yoğun sevgi gösterileri ile karşılaşınca böyle dedi

Giriş Tarihi: 24.3.2014
45 yıldır Bayraklı'da yaşayan AK Parti'nin Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, seçim çalışmalarına son haftaya girilirken tüm hızıyla devam ediyor. İlçe genelinde bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız esnaf ziyareti, ev toplantıları, geniş katılımlı sokak toplantıları ve sivil toplum örgütü ziyaretiyle Bayraklı'da her kesimden insana ulaşan AK Partili Sarı, ilçenin en önemli sorunlarından birinin pazaryerleriyle ilgili olduğunu aktardı. Esnafın yaşadığı sorunların yanı sıra pazaryerlerinin halk sağlığı açısından da ciddi tehdit olduğunu belirten Sarı, "Bayraklı'nın yaşadığı en büyük sorunlardan biri pazar yerleri ve pazar esnafımızın yaşadığı problemler" dedi.

ESNAF ÇOK DERTLİ

Cengizhan Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Sarı, konuyla ilgili şunları söyledi; "Geçtiğimiz günlerde sevgili Tanju Çolak ile beraber Gümüşpala pazar yerini gezdik. Gidip esnaf kardeşlerimizi ziyaret edelim, vatandaşımızı görelim dertleri var mı yok mu dinleyelim dedim. Pazara girdik kafamızı daha kaldırmadan bir baktık alan buzhane gibi soğuk. Hemen yukardaki kolonlarda kanalizasyon boruları geçiyor. Geçmesini bırakın bir de bu sular alana sızıyor. Esnaf kardeşlerimizde kendilerince çareler üretmeye çalışmış fakat nafile. dertleri büyük" diye konuştu. Sadece Gümüşpala değil Bayraklı esnafının da doğru dürüst pazar yeri istediğini belirten Sarı, "Biz tüm pazar yerlerini modern hale getireceğiz. Kapalı pazar yerleri yapacağız. Yağmur yağdığı zaman şemsiyenizi açmanızı gerektiren bir kapalı pazar alanı kuracağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"En büyük güç sizsiniz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN