Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yolcu güvenliği bizim işimiz

800'e yakın araçla ve 1200 personeliyle günde 50 bin kişinin ulaşımını sağladıklarını belirten Erol Günaydın, "Grup olarak yolcu güvenliğini her şeyin üstünde tutuyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 13.9.2014
Personel taşımacılığında İzmir, Manisa, Kocaeli, Eskişehir ve İstanbul'da günde 50 bin kişinin ulaşımını sağlayan ve yeni bir yatırıma imza atarak Günaydın Elektronik Güvenlik adlı yeni bir şirket de kuran Günaydın Group, yolcu güvenliğini her şeyin üstünde tutuyor. Lojistik sektörünün öncü kuruluşlarından Günaydın Group, araçlardaki güvenlik düzeyini artırmaya yönelik yeni yasa uyarınca tüm araçlarını özel bir kamera sistemiyle donatıyor. Yakın bir gelecekte yolcu ve personel taşıyan araçlarda kamera takip zorunluluğu getirileceği bilgisini veren Günaydın Group Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın, yeni kamera sisteminin araç içinde sürekli kayıt gerçekleştirerek, yolcu ve şoför güvenliğini artıracağını söyledi. Günaydın Elektronik Güvenlik'in, sektörde bu konuda diğer firmalara da çözümler sunacağını dile getiren Günaydın, "Personel taşımacılığı uzmanlık işidir. Deneyimsiz ve eğitimsiz bir şoför, hem mal hem de can kaybına yol açabilir. Bu nedenle birinci önceliğimiz insan hatasını sıfıra indirmek ve güvenliği maksimum seviyeye çıkarmaktır. Şu anda Günaydın Group olarak 800'e yakın öz mal araç ve 1200 personelle çalışıyoruz. Bu rakam her geçen gün artıyor" diye konuştu.

SEKTÖRÜN TAKİPÇİSİ

Personel seçme ve yetiştirmenin sektörde büyük önem taşıdığını dile getiren Günaydın, bu konuda insan kaynakları departmanının sürekli hizmet içi mesleki eğitimler gerçekleştirdiğini, sektördeki tüm gelişmeleri ve yenilikleri çok iyi izleyerek sisteme entegre ettiklerini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yolcu güvenliği bizim işimiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN