İDO'dan indirimli fiyat oyunu

İstanbul Deniz Otobüsleri İşletmesi (İDO) tüketicilerden gelen fahiş fiyat tepkisi üzerine geri adım attığını, araçlar için hafta içi sabit ve eskisinden de ucuz sabit fiyatlı kampanya yaptığını duyurdu. Ancak açıklanan bilet fiyatlarına sürücülerin bilet bedeli de eklenince bu rakamlar eskisinden de pahalıya geliyor.

Giriş Tarihi: 26.6.2012 17:42
İDO'dan yapılan açıklamada, 1 Temmuz 16 Ağustos tarihleri arasında hafta içi sabit ve eskisinden de ucuz sabit fiyatlı kampanya başlığıyla şu ifadelere yer verildi: "Pendik - Yalova / Yenikapı - Yalova / Yenikapı - Bandırma / Yenikapı - Bursa karşılıklı seferlerimizde otomobilleriniz ve diğer araçlar için geçerli sabit fiyat kampanyası başlattık. İş seyahatlerinizin yanısıra, tatil planlarınızı da hafta içi yapmak isterseniz, bu cazip kampanyadan hemen faydalanın.
Şoför hariç, sabit otomobil fiyatının; Pendik-Yalova: 51 TL, Yenikapı-Yalova: 59 TL, Yenikapı-Bursa: 75 TL, Yenikapı - Bandırma: 85 TL olduğu kampanyamız 1Temmuz-16 Ağustos'a kadar hafta içi Pazartesi'den Perşembe akşamına kadar devam edecek.Biletlerinizi; www. ido.com.tr, gişelerimiz, çağrı merkezimiz 444 44 36 ve İDO Yetkili acentelerinden satın alabilirsiniz"

Ancak Bursa Yenikapı arasındaki bilet fiyatlarına 24 lira araç sürücüsü ve bir lira da işlem ücreti eklendiğinde en ucuz bilet 100 liraya geliyor. Yalova Yenikapı için ise bu meblağ 78 lirayı buluyor. İDO özelleşmeden önce ise bu fiyatlar Bursa Yenikapı için 90 lira, Yalova Yenikapı için ise 60 liraydı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İDO'dan indirimli fiyat oyunu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN