Türkiye'nin en iyi haber sitesi

JLO reklama başladı

Kasımda konser için Türkiye'ye gelip Metropol İstanbul'dan daire alan Jennifer Lopez projenin tanıtım yüzü oldu. Lopezli reklamlar ekranlarda

Giriş Tarihi: 4.1.2013
Ataşehir Finans Merkezi'nde yükselen Metropol İstanbul'un Jennifer Lopez'li reklamları 2 Ocak itibarıyla ekranlarda dönmeye başladı. Türkiye'ye ilk kez konser için gelen ve İstanbul'dan çok etkilenen dünyaca ünlü Latin sanatçı reklamda, İstanbul'a ve Metropol İstanbul projesine neden yatırım yapmak istediğini anlatıyor. Metropol İstanbul 250 metre uzunluğuyla Avrupa'nın en yüksek binalarından biri olacak kule, rezidans blokları ve lüks alışveriş caddesiyle ilgi çekiyor. Geçtiğimiz kasımda konser için İstanbul'a gelen Lopez, Boğaz ve adalar manzalaralı bir daire almak istediğini söyleyince kendisine Avrupa'nın en yüksek kulelerinden biri olarak planlanan Metropol İstanbul projesi önerilmişti. Proje kataloğunu inceleyen Lopez, Metropol Ana Kule'den adalar ve Boğaz manzaralı bir daire satın almaya karar vermişti. Ataşehir'deki Metropol İstanbul Satış Ofisi'ni ziyaret eden Lopez, düzenlenen törenle dairesinin anahtarını alarak bölge sakinleri arasına katılmıştı. Tören, aHaber ve CNN'de canlı yayınlanmıştı.

ÇOK ETKİLENDİ
Metropol İstanbul'un yeni reklamı, Jennifer Lopez'in canlı yayında söylediği ifadeler aynen alınarak oluşturuldu. Sanatçı reklam filminde özellikle sevdiği, üzerinde olumlu etki bırakan yerlere yatırım yaptığını söyleyerek Metropol Kule'nin İstanbul'un en yüksek binası ve en güzel proje olduğunu belirtiyor. Metropol İstanbul'un Jenifer Lopez'li reklam filmi Wbr Reklam ajansı tarafından hazırlandı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
JLO reklama başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN