Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Müşteri memnuniyeti yeni ürünlerle artacak

Müşterilerin sigorta ihtiyaçlarının sürekli değiştiğini ve geliştiğini söyleyen Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, müşteri memnuniyeti sağlamanın ihtiyaca yönelik çeşitli ürünleri artırmaktan geçtiğini vurguladı

Giriş Tarihi: 30.1.2013
2013'te en çok tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olmayı hedeflediklerini söyleyen Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, yüksek hizmet kalitesiyle anılan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.

HER KESİME SİGORTA HİZMETİ

Liberty Mutual Insurance Grubu'nun tecrübelerinden yararlanarak bireysel müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirmeye devam ettiklerini söyleyen Yergin, "2013 yılında yepyeni sigorta ürünleriyle müşterilerimize daha güvenli bir 2013 yaşatacağız. 2012 yılında oto grubu ürün yelpazemizde yarattığımız ivmeyi, 2013 yılında oto dışı branşlardaki ürünlerimizle daha da artıracağız. Hedefimiz, olabildiğince yaygın bir gruba sigorta hizmeti sunmak" dedi. Sigorta sektöründe esas olanın müşteri memnuniyeti olduğunu dile getiren Genel Müdür Ragıp Yergin sözlerini şöyle sürdürdü: "Müşteri memnuniyeti ise, doğru ihtiyaca doğru önlemin alınmasıyla sağlanır. Sigorta şirketlerinin doğru ihtiyaçlara dokunabilmesi için, tüketiciye yönelik ürün yelpazesini genişletmesi gerekir."

YERGİN: LIBERTY SİGORTA FARKI HİSSEDİLECEK
Sigorta sektöründe müşteri ihtiyacının sürekli olarak değiştiğinin ve geliştiğinin altını çizen Yergin, 2012 yılının son çeyreğinde pazara sundukları yeni ürünlerden de bahsetti. Yergin sözlerine şöyle devam etti: "Trafik Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası'nı beraber sunan 'TRAFİKcan', öğrencileri poliçe süresi dahilinde eğitim hayatı boyunca koruyan 'Öğrencim Güvende', tüm aileyi koruma altına alan 'Canım Ailem', yurtdışında eğitim alan kişilere yönelik oluşturduğumuz ve süre sınırını ortadan kaldırdığımız 'Yurtdışı Eğitim Seyahat Sağlık' ürünlerimizle müşterilerimiz için risksiz bir yaşam sürmek kolaylaşacak" dedi. 2013 yılının Liberty Sigorta için yeni bir dönem olacağını aktaran Yergin, müşterilerine sunabilecekleri ürün seçeneklerinin artırılmasıyla acentelerine de yeni fırsatlar yarattıklarını belirtti. Yergin, "Doğru fiyat yapısı ve doğru kurgulanmış hizmet stratejisiyle Liberty Sigorta farkını tam anlamıyla hissettireceğiz" diyerek sözlerini sonlandırdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müşteri memnuniyeti yeni ürünlerle artacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN