Girişimci TEB'e danışacak

Giriş Tarihi: 31.1.2013

TEB, geniş kapsamlı bir "girişim bankacılığı" hareketi başlattı. Özel eğitimli girişim danışmanları yetiştiren banka, önceliği yüksek katma değerli proje sahiplerine verecek

TEB, küçük ve orta ölçekli işletmelere (KOBİ) yönelik bugüne dek yürüttüğü faaliyetlerini üst lige taşıdı. Türkiye çapında Girişim Bankacılığı Hareketi'ni başlatan banka, fikri olan herkesi işletme, finans, muhasebe, marka-patent danışmanlığı gibi hizmetlerden ücretsiz yararlandıracak. Bankanın tüm bu hizmetleri vereceği TEB Girişim Evi, 29 Ocak Salı günü Ataşehir'de açıldı. TEB Genel Müdürü Varol Civil ile TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Turgut Boz'un ev sahipliğinde yapılan açılışa Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan da katıldı. Zafer Çağlayan, KOBİ'lerin Türkiye'nin en büyük sermayesi olduğunu belirterek, "Girişimcilerimizin cesaretli çalışmaları bugün bizi diğer ülkelerden ayıran en önemli özellik" dedi. Başarı için cesaretin tek başına yeterli olmadığını anlatan Çağlayan, doğru danışmanlar ve yönlendirmelerle Türkiye'yi 2023'e taşıyacak projelere imza atılacağını vurguladı. Çağlayan, TEB'in projesini,"titiz ehil bankacılık" olarak tanımladı.

DANIŞMAN BANKA OLACAĞIZ

TEB Genel Müdürü Varol Civil ise, "Reel sektöre sunduğumuz desteğin, girişimcilerin danışman bankası olmamızla birlikte daha da güçleneceğine eminiz" dedi. Civil, yenilikçi ve parlak fikirli girişimcilerin yanında yer alacaklarını belirterek, "Girişimcilerimizin yüksek katma değerli projelerini işe dönüştürebilmeleri ve ticarileştirebilmeleri için onlara tam destek vereceğiz. TEB Girişim Evi, girişim bankacılığı konseptinin ilk adımı" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Girişimci TEB'e danışacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN