Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan: Kayseri örnek il

Kayseri'de toplam değeri 123 milyon lirayı bulan 41 eserin toplu açılış törenine katıldı ve Kayseri'yi örnek il olarak gösterdi

Giriş Tarihi: 11.2.2013
Kayseri'de toplam değeri 123 milyon lirayı bulan 41 eserin toplu açılış törenine katıldı ve Erciyes'te, kayak merkezini açtı. 2 bin 500 metre rakımda düzenlenen törende Kayseri'ye "Türkiye'de örnek il" diyerek övgüler yağdıran Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kayseri'ye ne yapsak az. Çünkü Kayseri çalışkanlığı, dinamizmi, başarılarıyla ülkemizin tamamına örnek olan bir il."

41 TESİS AÇILDI
"Bugün burada, bu karlarla kaplı Erciyes'in yamaçlarında sizin o gönlünüzün sıcaklığında farklı bir buluşmayı gerçekleştiriyoruz" diyen Erdoğan, toplam yatırım bedeli 123 milyon lira 41 tesisi hizmete açtıklarının altını çizdi. Erdoğan, "Büyükşehir belediyemizi, belediye başkanımızı ve ekibini son derece önemli bu yatırımlarından dolayı tebrik ediyor, kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

YAPAY KARLAMA TESİSİ DE VAR
Başbakan Erdoğan, açılışta şöyle konuştu: "Altı kısımdan oluşan mekanik tesisleri ve yürüyen bantları hizmete sunuyoruz. Yapay karlama tesislerini de açıyoruz. İki adet kayak pistiyle birlikte gölet, dağ yolu gibi tesisleri hizmete alıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan: Kayseri örnek il
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN