Vodafone'da atama

Vodafone Türkiye üst yönetiminde yeni atamalar gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 23.2.2013 11:29
Vodafone Türkiye Terminal Pazarlama Direktörü Tarık Akad, uzmanlığını global alanda devam ettirmek üzere Vodafone Almanya Terminal Pazarlama Direktörü olarak atandı. Akad'ın ayrılmasıyla boşalan göreve, daha geniş bir sorumluluk alanıyla KKTC Telsim Genel Müdürü Ahmet Ulubay getirildi.

Tarık Akad, Vodafone Almanya çatısı altında tüm terminal portföy stratejilerinin planlama ve pazarlama süreçlerinden sorumlu olacak. Vodafone Türkiye'de görevde bulunduğu 6 yıllık süre zarfında terminal stratejilerinin yapılandırılmasında önemli rol üstlenen Akad, Türkiye'nin ilk operator markalı akıllı telefon ve tabletlerinin geliştirilmesi, Vodafone cihaz dağıtım ağının yapılandırılması ve yönetimi gibi süreçleri yönetti.

Ahmet Ulubay, KKTC Telsim Genel Müdürlüğü görevini yürüttüğü 3 yıl boyunca, şirketin pazar payını yüzde 19.2'den yüzde 38'e yükseltti. Ulubay, aynı süre zarfında yıllık geliri ikiye katlayarak büyük bir başarıya imza attı. Vodafone Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörlük görevine gelen Ahmet Ulubay, tüm terminal yönetim hizmetinden sorumlu olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vodafone'da atama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN