PR profesyonelleri Boğaziçi'nde buluşuyor

Boğaziçi Üniversitesi kapılarını ‘Maske Düştü, İletişim Göründü’ sloganıyla iletişim dünyasına açıyor.

Giriş Tarihi: 25.3.2013 15:42 Güncelleme Tarihi: 25.3.2013 15:44
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 7. PR Professional İletişim Günleri 30-31 Mart tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İbrahim Bodur Salonu'nda gerçekleştirilecek.

#aslında hashtagi ile katılımcıların fikirlerini aktif bir şekilde belirtmelerini sağlamayı amaçlayan etkinlikte siyasi PR, basın-PR ilişkisi, STK'larda PR, Türkiye'nin marka değeri, kriz yönetimi, kitle iletişimi, sosyal medya ve PR gibi konular tartışılacak.

İletişim Günleri'nde Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Direktörü Kemal İlter, Ekonomi Gazeteciler Derneği Başkanı Celal Toprak, Excel İletişim Başkanı Figen İşbir, Vodafone Yeni Müşteri Segmentleri Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, Borusan Holding Kurumsal İletişim Birim Yöneticisi,Pro Medya Kurucu Ortağı Feray Alpay, Brandassist Kurucusu Muhterem İlgüner, Siemens Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Zeynep Alimoğlu, Global Hill+Knowlton Strategies Müşteri Grup Direktörü Hamit Güler ve Change.org Kampanya Uzmanı Serdar Paktin konuşmacı olarak yer alacaktır.

• Detaylı bilgi ve başvurular için: http://buik.boun.edu.tr/?page_id=165
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PR profesyonelleri Boğaziçi'nde buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN