Arvento'ya ileri teknoloji ödülü

Arvento Mobile Systems, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Teknoloji Bölgeleri Geliştirme Derneği ortaklığıyla düzenlenen “1. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi”nde, “İleri Teknoloji” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Giriş Tarihi: 16.4.2013 11:45
Türkiye'deki 32 Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nden 146 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen zirvede, ödüle layık görülen Arvento'nun ödülünü, Genel Müdür Özer Hıncal, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ün elinden aldı. Arvento, bu başarısı ile Cyberpark'tan ödüle layık görülen tek firma olmayı başardı.

Arvento Mobile Systems Genel Müdürü Özer Hıncal, kamu ve özel sektörde toplamda 250 bine fazla araç ve 17 binden fazla müşteriye hizmet verdiklerini ifade etti. Kuruldukları günden bu yana sürekli büyüme kaydettiklerini belirten Özer Hıncal, "Yüzde 100 yerli sermayeli bir kuruluşuz. 22 ülkeye ihracat yapıyoruz. Bu yıl sonuna kadar ihracat yaptığımız ülke sayımızı 40'a çıkaracağız. Hedefimiz, sektörümüzde dünyada ilk 3 marka arasında olmak" dedi.

Geçen yıl, ulusal ve uluslararası platformlardan 7 farklı ödülle dönen Arvento, bu ödülle birlikte 2013 yılının ilk ulusal başarısına da imzasını atmış oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arvento'ya ileri teknoloji ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN