Halkbank’tan acil kredi

Giriş Tarihi: 19.4.2013 15:39 Güncelleme Tarihi: 19.4.2013 15:45

Halkbank, aylık yüzde 0,67 faiz oranına ve 12 aya varan vadeye sahip özel ihtiyaç kredisini müşterilerine sunuyor.

Bireysel müşterilerin acil ihtiyaçlarına çözüm oluşturmaya yönelik KrediMini 5 bin TL'ye kadar kullandırılıyor. Halkbank, KrediMini'ye özel olarak dosya masrafını 3 bin TL'ye kadar kullanılan kredilerde 49 TL'ye, 5 bin TL'ye kadar kullanılan kredilerde ise 79 TL'ye sabitledi. Kampanya kapsamında kredi kullanan kişiler ilk taksiti 2 ay erteleme imkânından da yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında sundukları cazip faiz oranlarıyla bireysel müşterilerine acil nakit ihtiyaçlarını karşılamada destek olduklarını ifade eden Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, "Bireysel tüketici kredisi kampanyalarımızla müşterilerimize uygun koşullu finansal çözümler sunmayı hedefliyoruz. Her yıl yenilediğimiz KrediMini ürünümüz bu kapsamda en çok ilgi gören kampanyalarımız arasında yer alıyor" dedi.

Kampanya kapsamında 3 bin TL tutarında 12 ay vadeli kredi kullananlar ayda 263,3 TL, 12 ay vadede 5 bin TL tutarında kredi kullananlar ise 438,8 TL kredi taksiti ödüyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen bireysel müşteriler tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halkbank’tan acil kredi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN