Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Metrowin'den 50 milyonluk yatırım

Metropolist Yapı'nın Pendik'te 50 milyonluk yatırımla inşa ettiği Metrowin Tower projesi satışa sunuldu. M2'si 3 bin 600 TL'den satılan ofisler 15 ayda teslim edilecek

Giriş Tarihi: 26.4.2013
Metropolist Yapı ve Gayrimenkul tarafından Pendik'te inşasına başlanılan Metrowin Tower projesi satışa sunuldu. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Derbazlar, projede, her detayın ofis kullanıcıları düşünülerek tasarlandığını belirtti. 8 adet toplantı odasıyla kullanıcılarına konforlu bir iş yaşamı sunmayı amaçladıklarını söyleyen Derbazlar, "Metrowin Tower'da çalışanlara fitness merkezi ile sağlıklı bir ayrıcalık sunacağız" dedi. Derbazlar şöyle konuştu: "Metrowin Tower'ın müşterilerine sunduğu hizmetler lobide başlıyor. Projede arsa alanının tümünü kapsayacak biçimde tasarlanmış otopark katları bulunuyor. Kapalı alanlarda 100 araç kapasiteli otopark da mevcut" dedi. Metrowin projesinde büyüklükleri 65 ile 125 metrekare arasında değişen ofisler bulunacak. Metropolist Yapı ve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Derbazlar, Metrowin Tower'ın 18 kattan oluşacağını, 7/24 çalışan sekreterya hizmetlerinin de sunulacağının altını çizdi. Metrekaresi 3 bin 600 TL'den satılacak ofisler 15 ayda tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

100 MİLYONLUK CİRO HEDEFİ
Mimar Ali Can Atagür ise dördüncü katından itibaren adalar manzarasını görecek olan Metrowin Tower'ın 50 milyon liralık yatırımla inşa edildiğini anlattı. Projenin tamamlandıktan sonra 100 milyon TL ciro gerçekleştirmesi hedefleniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Metrowin'den 50 milyonluk yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN