Profilo TÜV tescilli klimaları sundu

Profilo yaz mevsimine enerji tasarrufunu üst düzeye çıkaran yeni klimalarıyla giriyor. Tümü A enerji sınıfında bulunan klimalar TÜV tarafından tescillenen ilk klima olma özelliği taşıyor

Giriş Tarihi: 8.5.2013
Tüm klimaları A enerji sınıfında bulanan Profilo klimalarının, Alman bağımsız denetim ve kontrol kuruluşu - Technischer Überwachungs - Verein/ Teknik Gözetim Birliği (TÜV) tarafından test edilerek belgelendirilmesini sağladı. Böylelikle Profilo klimalar TÜV'e test ettirilen ve enerji değerleri kuruluş tarafından onaylanan tek klimalar olma özelliği kazandı. Klimaların TÜV tarafından onaylanmasında Profilo'nun ürünlerinde yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan ve ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazı kullanılması etkili oldu. Elektronik aletler ve elektronik aksamın kullanıldığı tüm elektrikli ev aletleri kullanım dışı olduklarında da, fişleri prizden çekilmediği sürece elektrik tüketmeye devam ediyor.

ÜÇ YIL GARANTİ
Elektrikli ve elektronik aletlerin çeşitliliğinin ve kullanımının artmasına paralel olarak, standby enerji kayıpları ve gaz emisyonunu miktarları da yükseliyor. Profilo klimalar yeni açma kapama teknolojisi sayesinde, klimanın çalışmadığı ancak fişinin prizde olduğu standby konumunda otomatik olarak enerji tasarruf moduna geçiyor. Normalde 4- 5 Watt olan harcama, 1 Watt'a indiyor, böylelikle yüzde 80 enerji tasarrufu sağlanıyor. Profilo klimaları, "Auto-Restart Function" özelliği sayesinde elektrik kesilmelerinde, otomatik olarak kaldığı programdan tekrar çalışmaya başlayabiliyor. Soğutma (cool) modunda kumanda üzerindeki Turbo tuşuna basıldığında klima, 20 dakika süreyle ortama güçlü soğukluk veriyor. Turbo özellik, sıcak yaz günlerinde ortamdaki havayı kısa sürede soğutuyor ve üst düzeyde konfor sağlıyor. Uyku konumunda klima, otomatik olarak soğutma konumunda iki saat için sıcaklığı her saat başı 1ºC yükseltiyor. Böylece uyku esnasında üşütücü soğuk hava hissedilmiyor. Isıtma konumunda ise iki saat için, sıcaklığı her saat başı 1 ºC düşürüyor ve fan hızı otomatik olarak kontrol ediliyor. Cihaz yedi saat çalışmadan sonra otomatik olarak kapanıyor.

A++ ÇEKMECELİ DERİN DONDURUCU DA PİYASADA
Derin dondurulmuş gıda tüketiminin gerek sağlıklı beslenme gerekse çalışan kadın sayısının artmasıyla daha fazla talep görmesi üzerine Profilo NoFrost çekmeceli derin dondurucuları da geliştirerek pazara sundu. Üst düzey enerji tasarrufu sağlayan DF1036W3VN model derin dondurucu NoFrost olmasının yanı sıra A++ enerji sınıfında yer almasıyla dikkat çekiyor.

BEŞ FARKLI MODEL
Profilo Comfort DC inverter split klima modelleri P3ZMA/I12907 ve P3ZMA/I18907 ile vitamin C filtreli split klima modelleri P3ZMA/I12607, PP3ZMA/I18607, P3ZMA/I24607 gibi beş farklı modeliyle enerji verimini yükseltiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Profilo TÜV tescilli klimaları sundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN