Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cardtek Group'ta atama

Cardtek Group’un Türkiye ve CIS Bölgesi’nden sorumlu satış genel müdür yardımcısı Ziya Beceren oldu.

Giriş Tarihi: 13.5.2013 12:50
Cardtek Group'ta satıştan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevine Ziya Beceren getirildi. Mayıs ayından itibaren yeni görevine başlayan Beceren, içinde IT şirketleriyle önde gelen bankaların da olduğu birçok kuruluşta önemli pozisyonlarda çalıştı.

Özel Darüşşafaka Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunu olan Ziya Beceren, iş hayatına 1978 yılında Sebim Bilgi İşlem'de başladı. Beceren, daha sonra Doğuş Holding'e bilgi işlem müdür yardımcısı olarak geçti ve şirkette üç yıl süreyle görev aldı. Ardından sırasıyla İmar Bankası'nda bilgi işlem müdürü, Garanti Bankası'nda bilgi işlemden sorumlu genel müdür yardımcısı, Vakıfbank'ta Kredi Kartı Merkezi bilgi işlem müdürü ve Şekerbank'ta kredi kartları koordinatörü olarak çalıştı. 1991 yılından itibaren ise TYT Bank, IDB Yazılım, Verisoft, Yemen-CACBANK, ve Hisar Doğal Kaynak Su'da stratejik pozisyonlarda yer aldı. Beceren, Cardtek Group'taki yeni görevinden önce Verisoft'ta genel koordinatör olarak çalışıyordu.

Ziya Beceren Cardtek Group'ta Türkiye ve CIS (Commonwealth of Independent States-Bağımsız Devletler Topluluğu) Bölgesi'nin tüm operasyonlarından sorumlu olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cardtek Group'ta atama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN