ASİAD'ın yeni başkanı belli oldu

Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD) başkanlığına Barış Aydın seçildi.

Giriş Tarihi: 19.5.2013 11:16 Güncelleme Tarihi: 19.5.2013 11:23

Aydın, ASİAD'ın 24 yıllık tarihi boyunca sadece Başkentli sanayici ve iş adamlarına hizmet vermekle sınırlı kalmadığını, yurt genelindeki diğer derneklere de yol gösterici olduğunu söyledi.

Dernek binasında yapılan olağan genel kurulda oybirliği ile başkanlığa seçilen Barış Aydın, yaptığı açıklamada, Ankara'daki çok sayıda derneğin ASİAD'ın bünyesinden çıktığına işaret etti. Aydın, şunları ifade etti: "Oluşturduğumuz genç kadro ile ASİAD'ı eskiden olduğu gibi Türkiye'nin en önemli STK'larından biri yapacağız. Büyük bir sevda ile bağlı olduğumuz Ankara için yıllardan beri işimizden, ailemizden fedakarlık ederek çok sayıda STK'da gece gündüz demeden görev yaptık. Halen TÜGİAD Ankara başkanlığı görevini yürütüyorum. Profesyonel bir ekiple birbirinden güzel projelere imza attığımız TÜGİAD'daki başarıyı, biz Ankaralı iş adamları için çok ama çok önemli olan ASİAD'da da yakalayacağımıza inancım tam. Çünkü yönetimimiz her yönüyle çok başarılı ve Ankara sevdalısı kişilerden oluşuyor. Bu yönetim ile ASİAD'a tarihinin en verimli dönemini yaşatacağız."

Görevi Barış Aydın'a teslim eden Ufuk Ataç da 3 yıl boyunca ellerinden geldiği kadarıyla hem derneği açık tutmaya hem de bazı faaliyetler yapmaya gayret ettiklerini belirtti. Yeni yönetim ile üyelerin yaş ortalamasının da büyük oranda düştüğünü vurgulayan Ataç, "Gençlere ihtiyacımız vardı. Bizlere güç verdiniz." dedi.

Barış Aydın başkanlığındaki ASİAD yönetim kurulu Savaş Sarı, Sefa Çol, Mustafa Semiz, Fikret Sungur, Ercan Halıcı, Adem Yılmaz, Yılmaz Doğan, Nejat Hatapkapulu, Zafer Karahüseyinoğlu, Ferhat Genç, Mehmet Albayrak, Metin Demir, Mustafa Zengin, Altan Palabıyıkoğlu'ndan oluştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ASİAD'ın yeni başkanı belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN