Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turkcell'e istihdam ödülü

Turkcell Global Bilgi’nin Artvin. lokasyonu şehre sağladığı istihdamdan ötürü Artvin SGK İl Müdürlüğü tarafından ödüle layık görüldü.

Giriş Tarihi: 17.6.2013 12:17
Turkcell Global Bilgi'ye Artvin'de sağladığı istihdam ve SGK primlerini aksatmadan ödemesi dolayısı ile Artvin SGK İl Müdürlüğü tarafından ödül verildi. İstihdamı bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alan Turkcell Global Bilgi'nin, Artvin lokasyonu 2011 senesinde 56 kişi ile hizmet vermeye başladı. Bugün 180 çalışanı ile Halkbank ve Bileşim A.Ş'nin dış aramalarını gerçekleştiren merkezde, çalışanların %87 'si de kadınlardan oluşuyor.

Artvin Valisi Necmettin Kalkan, Artvin Belediye Başkanı Dr. Emin Özgül, İl Özel İdare Müdürü Hayati Yazıcı ve SGK Müdürü Zafer Şimşek 'in katılımı ile düzenlenen törende, Turkcell Global Bilgi adına ödülü alan Turkcell Global Bilgi Artvin lokasyonu Bankacılık Operasyonları Birim Yöneticisi Uzay Kasap yaptığı konuşmada: "Gerçekleştirdiği cesur yatırımlarla Anadolu istihdamına önemli katkılar sağlayan şirketimiz Artvin'de de birçok kişiye yeni bir iş kapısı açtı. 2011 senesinden beri büyük bir gayret ve disiplinle çalışmalarımızı yürüyoruz. Şehir ekonomisine ve dolayısıyla ülke ekonomisine katkı sağlamaktan ötürü son derece mutluyuz. Aldığımız bu ödül bize izlediğimiz yolun ne kadar doğru olduğunu göstermekle birlikte, önümüzdeki dönemde gerçekleştireceğimiz çalışmalar için de şevk verdi. Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turkcell'e istihdam ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN