Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Patronlar ne dedi?

Giriş Tarihi: 26.6.2013
Kendinize güvenin
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı: TÜSİAD'a doğru zamanda doğru yerde olmak yakışır. Bugün de öyle bir gündeyiz. Biz grup olarak Mardin'de bir kız yurdu yapıyoruz. Eylül ayında açacağız. Talep var. Demek ki kızlarımız okumak istiyor. Biz baraj da yapacağız ama bu bölge uçacaksa kızları okutacaksınız. Ve siz de bölgenize güvenip yatırım yapacaksınız.

Umudu görüyorum
TÜSİAD Eski Başkanı Ümit Boyner: Nihayet görmek istediğim umudu gözlerinizde görüyorum. En iyi teşvik Türkiye'de demokrasinin derinleşeceğine inanmanız olur. Bu bölgede bir sürü altyapı yatırımı gerekecek ama esasen ve önemli olan insana yatırım yapmaktır.

Potansiyel çok yüksek
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Grup olarak otomotiv, beyza eşya, banka ve rafineri olarak bölgede yer aldık. Bölgenin ciddi bir yatırım potansiyeli var. Fakat çözüm sürecinin kalıcı bir şekilde elbirliği ile bitirilmesi gerekiyor.

Bölgeden cebime 1 kuruş girmedi
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir: Doğu ve Güneydoğu'da 14 ilde Şırnak hariç yatırım yaptık. İnşallah Şırnak'a da yatırımız olur. Bölgeye yaptığımız yatırımlardan cebime bir kuruş girmedi ama ben memnunum.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Patronlar ne dedi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN