Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şimdi konuş hasatta öde

Vodafone, 3 yıl önce Şekerbank'la birlikte hayata geçirdiği 'Tüm Yıl Konuş, Hasat Zamanı Öde' kampanyasıyla çiftçilere destek oluyor. Çiftçiler telefon faturalarını yılda bir kez, "faizsiz" ödüyor

Giriş Tarihi: 28.6.2013
3 yıl önce Şekerbank'la birlikte hayata geçirdiği 'Tüm Yıl Konuş, Hasat Zamanı Öde' kampanyasıyla çiftçilere destek olan Vodafone, mobil iletişimde önemli bir adım attı. Çiftçilere telefon faturalarını yılda bir kez, 'faizsiz' ödeme imkânı sunan kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone Çiftçi Kulübü ile çiftçinin daima yanında olacaklarını söyledi.

FATURA TOPLU ÖDENİYOR
Öğüt, telefon faturası kampanyasından yararlanmak isteyen çiftçilerin, Vodafone telefon faturasını ödemek için Şekerbank'a otomatik ödeme talimatı vermeleri gerektiğini belirterek, "Şekerbank, kampanyaya katılan çiftçilerin telefon faturalarını yıl boyunca her ay Vodafone'a ödüyor. Çiftçiler ise ödenen ayların toplu faturasını, aldığı kredinin geri ödemesi için belirttiği hasat zamanında, yani yılda bir kere, üstelik faizsiz ödüyor" dedi.

"SOSYAL İŞ MODELİ KURDUK"
"Vodafone Türkiye olarak bundan 3 yıl önce 'Türk tarımına nasıl hizmet ederim' sorusuyla yola çıktıklarını alatan Öğüt, bunun için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın da desteğini aldıklarını söyledi. Bu işbirliğiyle 'sosyal iş modeli' oluşturduklarını açıklayan Öğüt şöyle konuştu: "Vodafone Çiftçi Kulübü'nü kurduk. Bu programı sunduğumuz zaman çiftçilerimiz için hemen hemen hiç mobil iletişim hizmeti yoktu. Vodafone Türkiye olarak, hem ülkemizde hem de Vodafone'un faaliyet gösterdiği ülkeler arasında bir ilk olan bu projeye imza attık. Çiftçinin daima yanında yer alacağımız söyledik. Bu yolda öncülük ettiğimiz ve mobil iletişim hizmetlerinden azami şekilde faydalanmalarını sağlamak üzere attığımız bu adımdan çok memnunuz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şimdi konuş hasatta öde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN