Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarımsal işletmeleri yurtdışına hazırlıyor

Giriş Tarihi: 28.6.2013

Bizce Mümkün' diyerek tarım sektörünün ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunan Finansbank, tarımsal işletmelerin yerel ve uluslararası pazarlara entegre olmasına destek veriyor

Bİzce Mümkün' anlayışıyla tarım ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunan Finansbank, sektörün dinamiklerini analiz ediyor. Müşterilerine buna paralel ürünler sunan banka, tarım alanında büyümeyi hedefliyor.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Tarım bankacılığı konusunda uzman saha ekibiyle çiftçilerin kredi ihtiyaçlarının yanı sıra tarımsal faaliyetlerine de danışmanlık hizmeti sunan Finansbank, 59 ilde 130 şube aracılığıyla faaliyet gösteriyor. Finansbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, kredi ödemelerini müşterilerin gelir dönemlerine uygun olarak düzenlediklerini söyledi. Aydın, Finansbank'ın bitkisel üretim, hayvancılık, su ürünleri, tavukçuluk, seracılık alanlarına özel 29 farklı kredi ürünü sunduğunu belirterek, "7 bölgede konumlandırılan uzman tarım danışmanları müşterilere birebir hizmet verirken, Finansbank web sayfamızda tarım bankacılığı uygulamaları için bulunan özel alandan müşteriler tarım danışmanlarına ulaşılabiliyor. Özel destek alma şansı elde ediyorlar" diye konuştu.

2013 HEDEFİ 140 ŞUBE

Aydın, tarımsal bankacılık alanında hizmet ağlarını genişleterek bu yıl 65 ilde 140 şubeyle çiftçilere hizmet vermeyi hedeflediklerini söyledi. Bu alanda temel stratejilerini tarım sektörünün yapısal sorunlarına çözüm getirecek yatırımları desteklemek olarak belirlediklerini söyleyen Aydın şöyle konuştu: "Bu kapsamda tarımsal işletmelerin, modern tekniklerle üretim yapan, ölçek ekonomisine uygun, yerel ve uluslararası pazara entegre olmasını sağlayacak yapıya ulaşmalarına destek olarak sektörle birlikte büyümeyi hedefliyoruz."

120 AY VADE SEÇENEĞİ

Erkin Aydın, yenilebilir enerji yatırımları, pazar entegrasyonlarını sağlayacak sistem olan 'Sözleşmeli Üretim Kredileri' ve güvenilir gıda üretimine yönelik sertifikalı 'Organik Tarım ve İyi Tarım' uygulamalarında faiz avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleri sunduklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarımsal işletmeleri yurtdışına hazırlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN