İnternette paylaştırma devrimi

Vodafone, Red abonelerine internet ve ses paketi paylaştırma, yurtdışında yurtiçi fiyata konuşturma, havalimanı VIP servisi sunuyor

Giriş Tarihi: 9.7.2013
Cep telefonu aboneleri hizmet kullanımında daha esnek koşullara sahip olmak istiyor. Operatörler farklı tarife ve segmentlerle bu isteklere yanıt vermeye çalışıyor. Operatörler internet ve ses kullanımı yoğun, yurtdışında sıkça hizmet kullanan abonelere yönelik rekabete ağırlık veriyor. Vodafone Türkiye faturalı abone segmentinin önemli bir bölümünü oluşturan bu gruba 2010 yılından bu yana Vodafone Red adı altında tarife ve ayrıcalıklar sunuyor. Öne çıkan hizmetlerden biri de internet kotasını birden fazla cihazla paylaştırma. Red aboneleri bu sayede internet kotalarını yüzde 25'ten yüzde75'e varan oranda diledikleri gibi tabletleri ya da Vodem cihazları ile paylaştırabiliyorlar.

YURTDIŞINDA DA GEÇERLİ

Yurtdışında geçerli Vodafone Red tarifelerinde data ve ses kotaları Vodafone şebekesinin olduğu ülkelerde de kullanabiliyor. Classic, Red ve Red Elite tarifeleri, zengin dakika ve internet içerikleriyle sağladıkları iletişim kolaylığının yanında, Türkiye'de sadece Red'lilere sunulan aile indirimi, limit aşımı yaşamadan internet kullanımı, ek ücret ödemeden 21 Vodafone ülkesini yurtiçini arar gibi arayabilme kolaylığı, yurtdışında Türkiye fiyatlarıyla konuşabilme ve internetini diğer mobil cihazlarıyla paylaştırabilme gibi özellikler sunuyor.

21 ülkede geçerli
Her yöne dakikalar, aralarında Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Mısır, Hindistan ve Avustralya'nın da bulunduğu 21 Vodafone ülkesini aramak için kullanılabiliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnternette paylaştırma devrimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN