Türkiye'nin en iyi haber sitesi

NT, 700 eleman alacak

Türkiye’nin eğitim perakende zinciri NT, yeni eğitim sezonunda artan müşteri taleplerini karşılamak amacıyla 3 ay süreyle 700 gence iş imkânı sağlayacak.

Giriş Tarihi: 24.7.2013 11:03
Kitap kırtasiye teknoloji mağazaları zinciri NT, yeni öğretim yılı başlangıcında yoğun alışveriş dönemi için 700 kişiye sezonluk istihdam sağlayacak.

NT'nin Türkiye'deki mağazaları için geçerli olacak alımlar Ağustos-Eylül-Ekim aylarını kapsayacak. Sezonluk personeller ikamet adresi yakın bulunan mağazalarda değerlendirilecek. İletişimde başarılı, ekip arkadaşlarıyla uyumlu çalışmaya hazır, 18 yaş ve üzeri lise, ön lisans, lisan mezun ya da öğrencisi olanlar başvurularını 'www.nt.com.tr' adresinden yapabilecekler.


BAŞARILI PERSONELE SÜREKLİ İŞ İMKâNI

NT Mağazaları İnsan kaynakları Müdürü Murat Yazıcı, "İnsan kaynakları ihtiyacımızın önemli bir bölümünü mağazalarımızda çalışan sezonluk personelimizin kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, hizmet sunumda ve kalitesinde fark oluşturacak adaylar arasından seçeceğiz. Yaz döneminde bizimle olacak personelimize sezonluk deneyimin yanında ömürlük tecrübenin de kapılarını açmak istemekteyiz." dedi


KADROLU-SEZONLUK AYRIMI YOK

Yazıcı, sezonluk personelin kadrolu personelin sahip olduğu; maaş, yemek, eğitim desteği gibi haklara sahip olacağının altını çizerek şöyle dedi:

"Rekabetin her geçen gün arttığı ve müşteri memnuniyetinin en önemli başarı kriteri haline geldiği perakende sektöründe sezonluk personel alımını önemli bir yatırım olarak görürken donanımlı,eğitimli ve perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen gençlere istihdam sağlamaktan da mutluluk duyuyor aynı zamanda bunu misyonumuzun bir gereği olarak düşünüyoruz. Eğitimine devam eden adaylar: mağazalarımızda Ağustos-Eylül-Ekim aylarında sezonluk çalışarak eğitim masraflarını karşılamada destek sağlayabileceklerdir 'dedi. NT Mağazaları, dönem sonunda performansından memnun kaldığı, kariyerine bu alanda devam etmek isteyen başarılı çalışanlara sürekli eğitim fırsatı tanıyacak."


"PERSONELİMİZ UZUN SÜRE BİZİMLE BİRLİKTE"

NT Mağazaları İnsan kaynakları Müdürü Murat Yazıcı: 'Sektörde en büyük problemlerden biri de yetişmiş insan kaynağı eksikliği ve yüksek personel devir hızı bu biraz da sektörün doğası gereği olan bir durum. NT olarak biz bu durumdan en az etkilenen firmalardan biriyiz, bizim personelimiz uzun süre bizi tercih etmeye devam ediyor." şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
NT, 700 eleman alacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN