Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KONEXPO Feshane'de buluşturucak

Konyalı Sanayici ve işadamları derneği (KONSİAD) bu yıl ikincisini düzenleyeceği KONEXPO 2013 fuarında tarihi başkentleri Feshane’de buluşturuyor.

Giriş Tarihi: 19.8.2013 11:54
Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği, Edirne'nin yanı sıra Konya'dan ayrılarak il olan Karaman ilinin de dahil olduğu Feshane fuar alanında büyük kentler buluşmasını gerçekleştiriyor.

Ünlü işadamlarının yanı sıra Konya, Karaman, Edirne'nin İstanbul Feshane buluşmasında illerin kültürleri, sanatları burada açılacak stantlara yaklaşık 1 milyon vatandaşın ziyaret etmesi bekleniyor. Hem esnaflar için hem de illerin tanıtılması açısından büyük önem taşıyan KONEXPO 2013 fuarının açılışı 12 Eylül Tarihinde başlayarak 18 Eylül tarihlerinde son bulacak.

Belediye başkanlarının, kaymakamların, federasyon ve dernek başkanlarının da hazır bulunacağı organizasyonda başta Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu olmak üzere bir çok bakan, milletvekili, siyasi parti genel başkanları da yer alacak.

Konyanın etli ekmeği, yöresel etli pilavı, Edirne'nin peyniri, balı, süs eşyaları yöresel bir çok tadın yer alacağı stantlarda her ilçe kendine has kültürel etkinlikleri ve oyunları da sergileyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KONEXPO Feshane'de buluşturucak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN