Vodafone'dan KOBİ'ye Red Business

Giriş Tarihi: 14.9.2013

Vodafone Türkiye, mobil ihtiyaçları tek pakette topladı. Firma Red Business tarifesiyle kurumsal müşterileri hedefliyor

Vodafone Türkiye, kurumsal müşterileri için geliştirdiği Red Business tarifeleriyle tüm mobil ihtiyaçları aynı pakette topladı. Tarifeye üye kurumsal müşteriler, Vodafonelu ve sabit hatlı 33 milyon numarayla sınırsız görüşebilme imkânına sahip olacak.

İLETİŞİMDE ÇEŞİTLİLİK
Vodafone Red Businnes'ı kullanan kurumsal müşteriler, tarifelerindeki her yöne dakika, SMS ve interneti yurtdışında kullanma fırsatı sunan Herşey Dahil Pasaport'u da 8 güne kadar hiçbir ek ücret ödemeden kullanabilecek. Vodafone Türkiye Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, abonelerin yeni tarifeyle interneti tablet ve VODEM'lere ek ücret ödemeden kolayca paylaştırabildiğini açıkladı. Vodafone Türkiye'nin mobil iletişimin tüm olanaklarını herkes için erişilebilir kılma hedefiyle faaliyet gösterdiklerini belirterek şöyle konuştu: "Cep telefonlarının özellikle kurumsal abonelerimizin iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olduğunu biliyoruz. Bu yüzden teknolojinin kurumsal abonelerimizin de hayatlarını kolaylaştırmasını, onlara fırsat ve avantajlar sunmasını sağlamak için çalışıyoruz. Mobil hizmetleri eksiksiz karşılamayı hedefliyoruz."

'KAMPANYALI HİZMET SUNUYORUZ'
Engin Aksoy, kurumsal müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak servisleri de devreye aldıklarını açıkladı. Aksoy, "7/24 hizmet alınabilen özel müşteri hizmetleri, ücretsiz Back Up Kişisel Asistanlık, TAV'da ücretsiz havaalanı lounge hizmeti ve Budget'ta yüzde 50 indirim fırsatları sunuyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vodafone'dan KOBİ'ye Red Business
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN