Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4 bin SAP profesyoneli İstanbul'da buluştu

SAP, iş ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerini SAP Forum’da buluşturdu.

Giriş Tarihi: 20.9.2013 16:45 Güncelleme Tarihi: 20.9.2013 16:50
Bölgenin en büyük BT etkinliklerinden biri olan SAP Forum'da; mobilite, bulut bilişim, veritabanı ve analitik, öngörüye dayalı teknolojiler ve büyük verideki yenilikler masaya yatırıldı.

Müşteriler, iş ortakları, kullanıcı grupları, üniversiteler ve SAP'nin iş dünyasına hizmet eden inovatif teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes, bu yılki mottosu 'Gelecek, bugün' olarak belirlenen SAP Forum'da buluştu. SAP Global Yönetim Kurulu Üyesi Gerhard Oswald ile SAP Global Yürütme Kurulu Üyesi Bernd Leukert de Forum'da SAP ekosistemiyle bir araya geldi.

SAP Forum İstanbul, 20 paralel oturum, 11 farklı özel yuvarlak masa toplantısı, mikrofurum oturumları, Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünce) Odaları, SAP Store (Mağaza), HANA demo alanı aracılığıyla yaklaşık 4.000 misafiri ağırladı. Katılımcılara, mobilite, bulut bilişim, veritabanı ve analitik, öngörüye dayalı teknolojiler ve büyük verideki yenilikler hakkında bilgiler verildi.

Organizasyona büyük ilgi gösteren konuklar, SAP Kasabası'nda pek çok alanda gerçekleştirilen demo sunumlarında, SAP'nin yenilikçi teknolojisini deneyimleme fırsatı buldu.

CarrefourSA CEO'su Mehmet Nane ve STFA CEO'su Mehmet Ali Neyzi gibi farklı endüstrilerden gelen yöneticiler ise SAP Forum'da, iş deneyimlerini ve teknoloji vizyonlarını katılımcılarla paylaştı. Ayrıca Penti CEO'su Sami Karayo, Mudo Genel Müdürü Barış Karakullukçu, Çilek Mobilya Yurtdışı Satış Direktörü Talha Çilek gibi Türkiye'den farklı sektörlerden bir araya gelen üst düzey yöneticiler de çeşitli oturumlarda SAP'nin kendilerine kazandırdığı teknoloji vizyonunu ve SAP ile gerçekleştirdiği dönüşümleri aktardı.


BAŞARILI SAP PROJELERİNE ÖDÜL

SAP Forum'da başarılı SAP projeleri de ödüllendirildi. Kalite Ödülleri Büyük Uygulama Kategorisi'nde Altın Ödülü Anadolu Endüstri Holding, Gümüş Ödülü Abdi İbrahim alırken, aynı kategoride Bronz Ödülü Akbank kazandı.

Kalite Ödülleri Orta Uygulama Kategorisi'nde Altın Ödülü Mercedes Benz, Gümüş Ödülü Akçansa aldı.

Kalite Ödülleri Küçük Uygulama Kategorisi'nde ise Altın Ödüle Mudo, Gümüş Ödüle Zorlu, Bronz Ödüle ise APS Tekstil layık görüldü.
Teknoloji oturumlarındaki geniş içerikten büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten 4.000 katılımcı etkinlikte heyecanlı anlar da yaşadı. SAP ve Koruncuk Vakfı işbirliğiyle faaliyet gösterecek olan SAP Store'da sunulan şık ve kullanışlı ürünler korunmaya muhtaç çocuklara katkıda bulunurken, katılımcılar dünyanın sayılı Türk fotoğraf sanatçılarından Niko Guido'nun objektifine poz verme şansı yakaladı.

SAP Forum'un kapanışı ise SAP çalışanlarından oluşan rock müzik grubu The Mindset'in sahneye çıkacağı keyifli bir partiyle gerçekleşecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
4 bin SAP profesyoneli İstanbul'da buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN