Ünlü işadamının şoke eden görüntüsü

Çevreci kimliğiyle tanınan Mustafa Koç, bu defa kendisiyle çelişti. İşadamı, Bodrum açıklarında yatıyla gezdiği sırada denize işedi.

Giriş Tarihi: 20.9.2013 09:22 Güncelleme Tarihi: 20.9.2013 13:28
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, şimdiye kadar "temiz çevre" hassasiyetiyle ön plana çıktı. Gezi Parkı'ndaki ağaçların kesilmemesi bahanesiyle düzenlenen eylemlere destek verdi. Babası Rahmi Koç'un 1994 yılında kurduğu "Deniz Temiz Derneği"nin üyesi oldu.


BODRUM'U SULADI!

Tam bir deniz sevdalısı olan Mustafa Koç, yaşanabilir çevre için düzenlenen çalışmalara katıldı. Ancak bunu hayatına pek yansıtamadı. Çevreyi korumaya yönelik demeçleriyle tanınan işadamı, geçtiğimiz günlerde yatıyla Muğla Bodrum'da denize açıldı. Ünlü işadamı, deniz sefası sırasında yatındaki tuvaleti kullanmak yerine, herkesin gözü önünde denize çişini yaptı. Ortaya çıkan görüntü ise "Babası denizi temizlerken, o kirletti" dedirtti. Türkiye daha önce de "çiş" skandalına sahne oldu. Popstar Tarkan'ın yıllar önce söylediği "Çişim geldi" sözleri haftalarca magazin basınını meşgul etti. Ancak Tarkan'ın çıkışı, Mustafa Koç'un çevrecileri kızdıran görüntüleriyle kıyaslandığında oldukça masum kaldı.


BABASI TEMİZLİYOR OĞLU KİRLETİYOR

Türkiye'nin sayılı zenginleri arasında yer alan Koç ailesi, deniz tutkusuyla öne çıkıyor. Denizde ihtiyaç gören Mustafa Koç'un görüntüleri ortaya çıktıktan sonra aileden ses çıkmıyor.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü işadamının şoke eden görüntüsü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN